79. Rajd Polski na żywo w Motowizji

W piątek 19 maja rozpoczyna się najważniejsze wydarzenie sportu samochodowego w Polsce. Załogi walczące w Rajdowych Mistrzostwach Europy zmierzą się z krajową czołówką na trasach Warmii i Mazur podczas ORLEN 79. Rajdu Polski. Podobnie jak rok temu wszystkie odcinki specjalne będą transmitowane na żywo z polskim komentarzem na antenie Motowizji.

Sprawdź godziny transmisji „Rajdowych Mistrzostw Europy” w PROGRAMIE TV

Wszystkie odcinki specjalne ORLEN 79. Rajdu Polski oglądać będzie można na żywo na antenie Motowizji. Kanał motoryzacyjny rok temu dokonał przełomu w pokazywaniu rajdów samochodowych w naszym kraju – nigdy wcześniej żadna stacja nie zaoferowała pełnej relacji z najważniejszej imprezy sportu samochodowego w Polsce. Ogromne zainteresowanie ze strony kibiców przełożyło się na kolejne kroki. Do końca sezonu 2022 transmitowano wybrane odcinki specjalne z rund ERC, a pod koniec roku – także WRC. Przed nowym sezonem Motowizja porozumiała się z promotorem obu cyklów, WRC Promoter GmbH, w kwestii współpracy przy projekcie Rally.TV. Od początku roku polscy kibice mogą codziennie delektować się unikatowymi programami i dokumentami o rajdach samochodowych, a także śledzić wszystkie odcinki specjalne każdej rundy mistrzostw świata i Europy.

Ubiegłoroczny Rajd Polski otworzył nowy rozdział w historii Motowizji. Daliśmy kibicom dostęp do ich ukochanego sportu bez limitów, z eksperckim komentarzem w języku polskim oraz udziałem wybitnych gości w naszym studio. Udowodniliśmy, że rajdy samochodowe dalej są kochane, dalej są popularne i dalej są oglądane. Jestem przekonany, że podczas ORLEN 79. Rajdu Polski na trasie zobaczymy dziesiątki tysięcy kibiców, a kolejne dziesiątki tysięcy pojawią się z nami przed telewizorami – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Podczas ORLEN 79. Rajdu Polski Motowizja nadawać będzie z dwóch miejsc. W Warszawie rywalizację na żywo komentować będą Grzegorz Gac, Sławomir Szymczak, Michał Adamiuk i Gabriel Borowy. Na przestrzeni weekendu będą się łączyć z rajdowym studiem w Mikołajkach. W specjalnej strefie w parku serwisowym Krzysztof Woźniak będzie rozmawiał z zawodnikami oraz gośćmi Rajdu, skupiając się na jego otoczce, rywalizacji załóg RSMP, a także dostarczając informacji prosto zza kulis rywalizacji.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *