8-14 listopada w TV Puls

Tydzień 8-14 listopada w TV Puls będzie obfitował w filmowe premiery. Już w sobotę, jako pierwsza bezpłatna telewizja w Polsce, stacja pokaże „Sharknado 2”, kontynuację najbardziej absurdalnego filmu w historii kina. Znowu okaże się, że tylko Fin i jego żona April będą w stanie uratować Nowy Jork przez krwiożerczymi rekinami. Chwilę później premiera filmu „Sobowtór diabła” – bardzo interesującej produkcji przybliżającej rodzinę irackiego dyktatora Saddama Husseina. Filmową premierą niedzieli będzie z kolei „Protektor” – mocne kino akcji z Jasonem Stathamem w roli byłego gliniarza, który ratuje małą dziewczynką przed chińską Triadą. W omawianym tygodniu TV Puls premierowo pokaże też horror „Kwarantanna 2: Terminal” i film przygodowy „Trzej muszkieterowie” z plejadą gwiazd (Charlie Sheen, Kiefer Sutherland, Chris O’Donnell, Oliver Platt, Rebecca De Mornay, Julie Delpy). Ale to nie wszystko: z okazji długiego, listopadowego weekendu, TV Puls ma wiele propozycji również dla młodszych widzów. Premierowo stacja pokaże m.in. filmy familijne „Waga ciężka”, „Beethoven: Świąteczna przygoda” oraz „Poszukiwani idealni rodzice” z młodym Elijahem Woodem w roli głównej. Jak zwykle TV Puls zaprasza też na seriale „Hannibal”, „American Horror Story”, „Wikingowie 2”, „Atlantyda” i „Objawienia”.

„Sharknado 2” – PREMIERA
akcja, USA 2014, wyst.: Ian Ziering, Tara Reid
Kontynuacja najbardziej absurdalnego filmu 2013 roku. W drugiej części Fin Shepard i jego była żona April lecą do Nowego Jorku odwiedzić siostrę Fina. Miasto zaczynają nawiedzać anomalia pogodowe. Tornado porywa wygłodniałe rekiny i rzuca je na Nowy Jork. Przerażeni mieszkańcy zaczynają szukać pomocy. Niebawem okazuje się, że tylko Fin oraz jego była żona mogą ich uratować.
Emisja: sobota, 8 listopada, godzina 20:00

„Sobowtór diabła” – PREMIERA
akcja, Belgia/ Holandia 2011, reż. Lee Tamahori, wyst.: Dominic Cooper, Ludivine Sagnier, Raad Rawi
Akcja filmu rozpoczyna się w Bagdadzie, w 1987 roku. Miasto jest placem zabaw dla bogatych nikczemników, gdzie rządzi korupcja, rozpasanie, okrucieństwo i szantaż. To świat Udaja Husseina, najstarszego syna Saddama. Zdeprawowany rozpustnik, człowiek bez zasad i przyzwoitości nie ma w tym mieście żadnych ograniczeń. Pewnego dnia do pałacu dyktatora zostaje wezwany porucznik Latif Yahia (Dominic Cooper). Dostaje ultimatum – będzie grał rolę sobowtóra Udaja albo jego rodzina zginie. Latif uczy się mówić, wyglądać i chodzić jak on, poznaje tajemnice domu Husseinów. Żyje życiem młodego hulaki, w którym nie ma ograniczeń finansowych, są za to nieustające imprezy, szybkie samochody i zmieniające się jak rękawiczki kobiety. Jednak życie z nową tożsamością nie trwa długo…
Emisja: sobota, 8 listopada, godzina 22:00

„Teksańska masakra piłą mechaniczną”
horror, USA 2003, reż. Marcus Nispel, wyst.: Jessica Biel, Heather Kafka, R. Lee Ermey, Erica Leerhsen
Grupa młodych ludzi popada w bardzo poważne tarapaty, kiedy dostaje się w ręce członków rodziny Sawyerów, maniakalnych morderców zabijających swoje ofiary za pomocą piły łańcuchowej. Po wielu latach, jedyny człowiek, który ocalał z rzezi, zdecydował się przerwać milczenie i opowiedzieć, co naprawdę stało się na opuszczonej teksańskiej autostradzie, kiedy to grupa pięciu młodych ludzi została napadnięta przez szaleńca z elektryczną piłą w ręce.
Emisja: sobota, 8 listopada, godzina 00:10

„Góra czarownic” – PREMIERA
familijny, USA 2009, reż. Andy Fickman, wyst.: Dwayne Johnson, AnnaSophia Robb, Alexander Ludwig, Carla Gugino
Taksówkarz z Las Vegas – Jack Bruno, zabiera dwójkę pasażerów – dzieci obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. Okazuje się, że jedyną drogą do ocalenia świata jest odkrycie sekretu Góry Czarownic, a zadanie to należy właśnie do trójki podróżującej taksówką. Rozpoczynają więc niebezpieczny wyścig z rządem, mafią i kosmitami podążającymi ich tropem. Jack musi pomóc dzieciom odnaleźć zagubiony statek kosmiczny. Tylko w ten sposób uratuje Ziemię i ich planetę.
Emisja: niedziela, 9 listopada, godzina 15:00

„Protektor” – PREMIERA
akcja, USA 2012, reż. Boaz Yakin, wyst.: Jason Statham, Catherine Chan, Robert John Burke, James Hong
Bohater filmu – Luke Wright – jeszcze niedawno był najbardziej nieprzejednanym nowojorskim gliną. Dziś załamany, skompromitowany i bez pracy włóczy się po ulicach planując samobójstwo. Pewnego dnia los stawia na jego drodze przerażoną dziewczynkę ściganą przez chińską Triadę i rosyjską mafię. Wright staje w jej obronie, co natychmiast czyni go najbardziej poszukiwanym facetem w mieście. Dziewczynka zna śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę wartą miliony dolarów. Wielu ludzi zrobi wszystko, by jej nie ujawniła… Między Wrightem, a dziewczynką rodzi się szczególna relacja – poza sobą nawzajem nie mogą nikomu ufać.
Emisja: niedziela, 9 listopada, godzina 20:00

„Waga ciężka” – PREMIERA
familijny, USA 1995, reż. Steven Brill, wyst.: Shaun Weiss, Kenan Thompson, Aaron Schwartz, Ben Stiller
„Waga ciężka” to film o Getrym, Royu, Joshu i innych dzieciakach, które kochają jeść i co roku spotykają się na obozie odchudzającym. Dotychczasowe wyjazdy nie różniły się niczym od zwykłych kolonii. W wolnym czasie wszyscy zajadali się czekoladowymi batonikami i pochłaniali kolejne pizze. Jednak tym razem wraz z pojawieniem się nowego kierownika – ambitnego trenera fitness, zmieniają się również zasady, a to nie może obyć się bez buntu…
Emisja: poniedziałek, 10 listopada, godzina 11:05

„Poszukiwani idealni rodzice” – PREMIERA
familijny, USA 1994, reż. Rob Reiner, wyst.: Elijah Wood, Jason Alexander, Julia Louis-Dreyfus
Emisja: poniedziałek, 10 listopada, godzina 13:05

„Beethoven: Świąteczna przygoda” – PREMIERA
familijny, USA 2011, reż. John Putch, wyst.: Kyle Massey, Robert Ricardo
Kolejna część przygód sympatycznego bernardyna o imieniu Beethoven. Wszystko zaczyna się gdy elf Henry leci saniami Świętego Mikołaja z Bieguna Północnego z magicznym workiem pełnym zabawek i niefortunnie rozbija się na drzewie na przedmieściach. Niestety drogocenny ładunek ląduje w złych rękach i teraz wszystko zależy od bohaterskiej postawy Beethovena oraz jego nastoletniego przyjaciela, Masona. Bohaterowie postanawiają uratować Henry’ego i odzyskać zabawki Świętego Mikołaja a tym samym uratować Święta wszystkich dzieci na świecie!
Emisja: poniedziałek, 10 listopada, godzina 17:05

„Ucieczka z Alcatraz”
thriller, USA 1979, reż. Don Siegel, wyst.: Clint Eastwood, Patrick McGoohan, Roberts Blossom, Jack Thibeau
Film oparty na prawdziwej historii. Z więzienia Alcatraz, położonego na wyspie, nigdy nikomu nie udało się uciec. Aż do czasu, kiedy inteligentny Frank Morris przygotowywał wraz ze swymi wspólnikami plan, który skrupulatnie realizował.
Emisja: poniedziałek, 10 listopada, godzina 20:00

„Kwarantanna 2: Terminal” – PREMIERA
horror, USA 2011, reż. John Pogue, wyst.: Bre Blair, Josh Cooke, Judd Lormand
Na pokładzie samolotu do Nashville jeden z pasażerów poczuł się źle, a wkrótce potem zaczyna się agresywnie zachowywać. Niestety, infekcja zaczyna się rozprzestrzeniać, a inni pasażerowie zamieniają się w przerażające, pragnące krwi potwory. Załoga zmuszona jest do awaryjnego lądowania. Samolot zostaje odizolowany, a pasażerowie i załoga mają zakaz opuszczania pokładu. Rozpoczyna się desperacka walka o przetrwanie, podczas gdy kolejne osoby zapadają na tajemniczą chorobę.
Emisja: poniedziałek, 10 listopada, godzina 22:25

„Trzej Muszkieterowie” – PREMIERA
przygodowy, USA/ Austria/ Wielka Brytania 1993, reż. Stephen Herek, wyst.: Charlie Sheen, Kiefer Sutherland, Chris O’Donnell, Oliver Platt, Rebecca De Mornay, Julie Delpy
Akcja rozgrywa się we Francji za panowania Ludwika XIII. Młody szlachcic D’Artagnan dołącza do grupy trzech królewskich muszkieterów: Atosa, Aramisa i Portosa. Wkrótce otrzymuje zadanie przekazania od królowej poufnej wiadomości księciu Buckhingham. Zawzięty wróg monarchini, kardynał Richelieu, będzie ze wszystkich sił próbował mu w tym przeszkodzić. Ale z pomocą przyjdą trzej przyjaciele.
Emisja: środa, 12 listopada, godzina 20:00

„Zabawy z piłką”
komedia, USA/ Niemcy 2003, reż. Rawson Thurber Marshall, wyst.: Ben Stiller, Vince Vaughn, Christine Taylor
Właściciel podupadającej siłowni – Peter LaFleur – o swojsko brzmiącej nazwie Szary Przeciętniaczek ma kłopoty. Siłownie chce bowiem przejąć opętany żądzą władzy megaloman – White Goodman – do którego należy sieć klubów fitness Globalna Siłownia. Jedynym ratunkiem dla zadłużonego Szarego Przeciętniaczka jest zwycięstwo w turnieju zbijaka nad drużyną Globalnej Siłowni. Problem w tym, że klienci Przeciętniaczka, to banda nieudaczników, którzy nie odróżniają piłki od boiska. A do turnieju zostało zaledwie kilka tygodni… Ale od czego są wola walki i duch sportowej rywalizacji?
Emisja: środa, 13 listopada, godzina 20:00

„Safari” – PREMIERA
animacja, Niemcy 2010, reż. Holger Tappe, Reinhard Klooss
Zabawna opowieść o dwójce przyjaciół – sprytnej surykatce i przyjaznym lwie – którzy mieszkają w okolicy delty rzeki Okavongo. Niestety rzeka nagle wysycha. Billy i Socrates postanawiają wyruszyć w głąb afrykańskiego lądu i poszukać wody. Podczas pełnej przygód i niebezpieczeństw podróży, bohaterowie spotykają zwierzęta ze wszystkich stron świata i odkrywają przyczynę wyschnięcia rzeki Okavongo – wielką tamę zbudowaną przez ludzi. Billy i Socrates wraz ze swoimi nowymi przyjaciółmi postanawiają zepsuć ludzkie plany i przywrócić stary bieg rzeki.
Emisja: niedziela, 9 listopada, godzina 11:50

„Wikingowie”, II sezon
akcja, Irlandia/Kanada 2014, wyst.: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Jessalyn Gilsig, Clive Standen, Gustaf Skarsgård, George Blagden
Rozpoczyna się bitwa pomiędzy Ragnarem i wojskami króla Horika, a Jarlą Borgiem, do którego dołączył Rollo. Kolejny raz bracia walczą przeciwko sobie, a zwycięzcą może być tylko jeden. Tymczasem, Księżniczka Aslaug stawia Ragnara w trudnej sytuacji.
Premiera 2. i 3. odcinka: wtorek, 11 listopada, godzina 20:00

„Atlantyda”
przygodowy, Wielka Brytania 2013, reż. Alice Troughton, Declan O’Dwyer, Jeremy Webb, Justin Molotnikov, wyst.: Aiysha Hart (Ariadne), Alexander Siddig (Minos), Jack Donnelly (Jason), Jemima Rooper (Medusa), Juliet Stevenson (Oracle), Mark Addy (Hercules), Robert Emms (Pythagoras), Sarah Parish (Pasiphae)
Jason wyrusza w podróż, by odkryć prawdę o zaginionym ojcu. Przypadkowo trafia do mitycznej krainy – Atlantydy. Napotyka tam na sieć skomplikowanych zdrad i oszustw, w którą, jak się okazuje, jest wplątany. Jason będzie musiał stanąć twarzą w twarz z Herkulesem, Minotaurem, a nawet duszami zmarłych. Jak skończy się dla niego ta niezwykła podróż po świecie greckiej mitologii?
Premiera 5. i 6. odcinka: sobota, 8 listopada, godzina 14:55

„Objawienia”
horror, Wielka Brytania 2008, wyst.: Martin Shaw, Rick Warden, Siobhan Finneran, John Shrapnel
Bohaterem tego sześcioodcinkowego serialu BBC jest ojciec Jacob – watykański tropiciel demonów, detektyw egzorcysta – który chce pokonać szatana, zanim ten zniszczy świat. Stawka jest naprawdę wysoka. Zwłaszcza, że Kościół katolicki jest niezwykle kruchy, a ojciec Jacob musi zmierzyć się również z własnymi demonami. Główny bohater ma mnóstwo pracy, codziennie zajmuje się objawieniami, znakami obecności szatana i boskimi cudami. Armageddon i ostateczna walka pomiędzy dobrem a złem są naprawdę blisko. Serial słynie z brutalnych i obrazoburczych scen, które wywołały oburzenie Kościoła w Wielkiej Brytanii.
Premiera 4. odcinka: wtorek, 11 listopada, godzina 23:00

„Hannibal”
thriller, USA 2013, wyst.: Mads Mikkelsen, Hugh Dancy, Laurence Fishburne, Caroline Dhavernas, Scott Thompson
Serialowa wersja opowieści o znanym z „Milczenia owiec” Hannibalu Lecterze. Ten wciągający thriller ukazuje początek historii błyskotliwego psychiatry Lectera, pod opiekę którego trafia zdolny agent FBI Will Graham. Lecter pomaga Grahamowi dojść do siebie po załamaniu nerwowym i jednocześnie staje się doradcą w śledztwie w sprawie serii morderstw. Między Lecterem a wyspecjalizowanym w tropieniu psychopatów Grahamem rozwija się mistrzowska gra dobra ze złem, których granice stopniowo się zacierają. Tym razem w rolę ekscentrycznego kanibala wciela się znakomity w tej roli Mads Mikkelsen („Casino Royale”, „Polowanie”, „Trzej muszkieterowie 3D”, „Michael Kohlhaas”). Oprócz niego w serialu występują m.in. Hugh Dancy („Helikopter w ogniu”, „Ella zaklęta”, „Król Artur”) i Laurence Fishburne („Matrix”, „Rzeka tajemnic”). W 2014 roku serial „Hannibal” zdobył dwie nagrody Saturn w kategoriach Najlepszy serial w telewizji ogólnokrajowej oraz Najlepszy aktor w serialu telewizyjnym (Mads Mikkelsen).
Premiera 13. odcinka: niedziela, 9 listopada, godzina 00:00

„American Horror Story”
horror, USA 2011, wyst.: Dylan McDermott, Jessica Lange, Connie Britton, Taissa Farmiga, Evan Peters, Denis O’Hare
Serial grozy przedstawiający mrożące krew w żyłach opowieści o nawiedzonych miejscach. Bohaterem historii jest idealna na pierwszy rzut oka rodzina Harmonów, która w rzeczywistości zmaga się z licznymi problemami: zdradą, poronieniem czy skłonnością do samookaleczeń nastoletniej córki Violet. Gdy Harmonowie przenoszą się z Bostonu do Los Angeles, by zacząć wszystko od nowa w nowym domu okazuje się, że ich stara rezydencja kryje w sobie mroczną tajemnicę… W serialu występują m.in. Dylan McDermott („Edison”, „Olimp w ogniu”) i Jessica Lange („Tootsie”, „Przylądek strachu”, „Broken flowers”). „American Horror Story” zdobył m.in. Złotego Globa i nagrodę Emmy w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym (Jessica Lange).
Premiera 11. odcinka: niedziela, 9 listopada, godzina 1:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *