8 marca kanał E! zmieni nazwę na SHE!

E! Entertainment Television to kanał pełen inspirujących i ciekawych osobowości, który prezentuje trendy ze świata mody, filmu, muzyki, sztuki oraz barwnego życia Hollywood. Stacja celebruje kobiecość w każdej postaci i nie boi się pokazywać silnych damskich wzorców. Z tego właśnie powodu już w piątek 8 marca kanały E! na 24 godziny zmienią nazwę na „SHE!”, a wszystko po to, by wraz z całym światem uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału E!

Pierwszy tydzień marca na antenie kanału skupia się wokół urzekających bohaterek oryginalnych produkcji kanału E!, takich jak Busy Philips z Busy Tonight, Siostry Bella, Kristin Cavallari z Very Cavallari, dziewczyny z LadyGang, Model Squad oraz Nightly Pop.

Lady Gang
Keltie Knight, Becca Tobin i Jac Vanek stworzyły niezwykłą kobiecą wspólnotę, która z humorem i nonszalancką otwartością przeprowadza wywiady z celebrytami, a także komentuje bieżące wydarzenia ze świata popkultury.

Wieczór z Busy
Aktorka i pisarka Busy Philipps znana z ogromnego poczucia humoru jest gwiazdą i gospodynią wieczornego talk-show E!. Jak zwykle zabawna, bezpretensjonalna i świetnie zorientowana w świecie showbiznesu Philipps prowadzi wywiady z gośćmi i dowcipnie skomentuje najpopularniejsze historie z Instagrama. Przed Busy nic się nie ukryje, więc jej program jest doskonałym źródłem najnowszych informacji!

Siostry Bella
Przebojowy serial poświęcony gwiazdom amerykańskiego wrestlingu, bliźniaczkom Brie i Nikki Bella, a także ich partnerom, rodzinie i znajomym.

Very Cavallari
Gwiazda i osobowość telewizyjna, ale też wytrawna bizneswoman Kristin Cavallari powróciła na srebrny ekran jako tytułowa bohaterka serialu dokumentalnego kanału E!. Od gwiazdy Wzgórz Hollywood, przez bywalczynię czerwonych dywanów, aż po #girlboss – Kristin zawsze inspiruje swoich fanów i motywuje do bycia lepszą wersją siebie.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *