Mistrzostwa świata w biathlonie na żywo w Eurosporcie

Najbliższe półtora tygodnia będzie niezwykle emocjonującym okresem dla wszystkich fanów biathlonu. 7 marca w Ostersund w Szwecji rozpoczną się mistrzostwa świata w biathlonie, które potrwają do 17 marca. Eurosport 1, Eurosport 2 i Eurosport Player pokażą na żywo wszystkie konkurencje!

Sprawdź godziny transmisji MŚ w biathlonie w PROGRAMIE TV

W ciągu 10 dni na antenie Eurosportu 1 i Eurosportu 2 widzowie będą mogli obejrzeć aż 12 transmisji z biathlonowych mistrzostw świata. Stacja pokaże na żywo wszystkie konkurencje najważniejszej imprezy sezonu rozgrywanej w Ostersund. Skomentuje je niezastąpiony duet Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski. W drugiej części mistrzostw świata w Ostersund pojawi się dziennikarz eurosport.pl Bartosz Rainka, a także vloger stacji Jędrzej Ostrowski, którzy przygotują interesujące materiały przede wszystkim z myślą o stronie internetowej i mediach społecznościowych Eurosportu.

Polscy kibice największe nadzieje mogą wiązać ze startami Moniki Hojnisz. Liderka polskiej kadry, która zajmuje obecnie 7. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zna już smak medalu mistrzostw świata. W 2013 roku zajęła trzecie miejsce w biegu masowym w Novym Meście. Trenerka polskiej kadry Nadia Biełowa powołała także Kamilę Żuk i Kingę Zbylut, które w tym sezonie zajmowały już miejsca w czołowej „10” biegów w Pucharze Świata, a także Karolinę Pytoń i Magdalenę Gwizdoń. Męską reprezentację tworzą z kolei Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek i Andrzej Nędza-Kubiniec, a także Mateusz Janik, który dołącz do zespołu w drugim tygodniu mistrzostw.

Sprawdź ofertę kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

Więcej informacji o mistrzostwach świata, w tym najlepsze występy, wywiady ze sportowcami i ekspertami oraz artykuły i analizy na stronie eurosport.pl, w aplikacji Eurosportu oraz w mediach społecznościowych kanału.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *