8. sezon „The Walking Dead” na FOX

Wszyscy fani jednej z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych świata, mogą odetchnąć z ulgą. Już w najbliższy poniedziałek 23 października o godz. 22:00 „The Walking Dead” powraca na FOX. 8. sezon serii rozpocznie się jubileuszowym 100. odcinkiem. To jednak nie wszystko. Stacja przygotowała niespodziankę dla wszystkich serialowych nocnych marków. Wszystkie odcinki nowego sezonu produkcji będzie można zobaczyć na FOX już pół godziny po premierze amerykańskiej, czyli o 3:30 w nocy.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX

Jak po tylu latach obsada wspomina swoje początki w produkcji? – Myślałam, że będę jedną z pierwszych aktorek, która zginie w serialu w trakcie pierwszych 6 odcinków – mówi Melissa McBride, czyli serialowa Carol. – Pamiętam swój pierwszy dzień na planie. Kręciliśmy scenę pościgu, w której musiałem jechać około 110 km na godzinę. Jon Bernthal (Shane) był przerażony, bo byłem w Stanach od zaledwie trzech tygodni i wciąż byłem przyzwyczajony do jazdy po lewej stronie – wspomina Andrew Lincoln (Rick). – Na dwa dni przed pojawieniem się na planie serialu, siedziałem non stop i nadrabiałem wszystkie 4 sezony produkcji. W sumie zajęło mi to z małymi przerwami prawie 40 godzin. Jak tylko skończyłem, spakowałem się, poleciałem na plan do Atlanty i po 14 godzinach stałem z tymi ludźmi, których oglądałem chwilę wcześniej w TV – dodaje Seth Gilliam (Ojciec Gabriel). Również Ci, którzy niedawno dołączyli do obsady, są pod wrażeniem całej produkcji. – Występowałem w różnych popularnych serialach, ale żaden z nich nie ma tak fantastycznych fanów jak „The Walking Dead”. Kiedy pierwszy raz poszedłem na spotkanie z fanami, byłem w szoku, patrząc na ich reakcje – dzieli się wrażeniami Jeffrey Dean Morgan (Negan).

Jak poradzą sobie w najbliższym czasie bohaterowie, kiedy ich największym wrogiem nie będą chodzące trupy, a inni ludzie? Przetrwanie na pewno nie będzie łatwym zadaniem. W poprzednim sezonie boleśnie przekonali się o tym Rick oraz jego grupa. Kiedy wszyscy już myśleli, że w Alexandrii zaznają spokoju, jednak życie pokazało, jak brutalnie potrafi rozprawić się z niektórymi bohaterami. Wszystko za sprawą jednego z najgroźniejszych antybohaterów w świecie „The Walking Dead” – Negana i jego Lucille.

Aby stawić czoła grupie Zbawców Negana, Rick musi wejść w sojusz z tymi, którzy również ucierpieli na skutek ich działań. Dochodzi do tajemnego połączenia Alexandrii, Królestwa oraz Hilltop. Dzięki temu tworzy się oddział żądnych zemsty osób, które są gotowe ruszyć przeciwko największemu wrogowi. Jednak czy dadzą radę pokonać Negana i Zbawców, którzy są nie tylko liczniejsi niż sądzili, ale też lepiej wyposażeni i bardziej bezwzględni? Czy Rickowi starczy sił, aby ponownie stanąć twarzą w twarz z Neganem? Przekonamy się już w 100. odcinku „The Walking Dead”.

W „The Walking Dead” powrócą Andrew Lincoln jako Rick Grimes; Norman Reedus jako Daryl Dixon; Lauren Cohan jako Maggie Rhee; Chandler Riggs jako Carl Grimes; Danai Gurira jako Michonne; Melissa McBride jako Carol Peletier; Lennie James jako Morgan Jones; Alanna Masterson jako Tara Chambler; Jeffrey Dean Morgran jako Negan.

Zombie powrócą na ekrany telewizorów już 23 października o godz. 22:00 tylko na FOX. Premierowe odcinki można oglądać na FOX co tydzień z niedzieli na poniedziałek już o 3:30 w nocy – zaledwie pół godziny po premierze amerykańskiej.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *