Gala KSW 40 za 39,90 zł w sieci Vectra

Po rekordowej Gali KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym, największa organizacja MMA w Europie kolejne zawody organizuje ponownie poza granicami Polski – po raz pierwszy w Irlandii. W niedzielę 22 października 2017 Gala KSW 40 odbędzie się w stolicy tego kraju, Dublinie. Abonenci Vectry ponownie otrzymują możliwość obejrzenia na żywo tej atrakcyjnej imprezy poprzez opcję pay-perview. Vectra rozpoczęła sprzedaż dostępu do zawodów w cenie 39,90 zł.

Organizatorzy irlandzkiego wydania Gali KSW 40, która odbędzie się 22 października w amfiteatralnej hali 3 Arena w Dublinie, przygotowali dziesięć pojedynków. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Jamesem McSweeney’em, a w walce o pas mistrzowski kategorii lekkiej ponownie powalczą Mateusz Gamrot z Normanem Parke’em. Jako pierwsi rywalizację w 3 Arenie rozpoczną debiutanci w KSW – Konrad Iwanowski oraz Paul Lawrence. Ekscytującym widowiskiem będzie niewątpliwie walka dwóch pań – Brazylijka Mariana Morais spróbuje odebrać pas wagi muszej Ariane Lipski z Kurytyby. W klatce, po dłuższej przerwie, pojawi się również były mistrz KSW w kategorii lekkiej – Maciej „Irokez” Jewtuszko.

Spotkania tak wielu gwiazd jednocześnie nie zdarzają się często, dlatego najbliższe walki rywalizujących ze sobą tytanów gwarantują najwyższe emocje. Tym bardziej, że po zakończonej sukcesem frekwencyjnym Gali KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym, organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby widzów zarówno w 3 Arenie, jak i przed telewizorami.

Galę będą mogli obejrzeć wszyscy abonenci telewizji cyfrowej Vectry, którzy zamówią usługę payper-view
przygotowaną w cenach:
• przedsprzedaż, trwa do soboty 21 października – 39,90 zł
• sprzedaż w dniu gali, niedziela 22 października do godziny 22:00 – 49,90 zł

Zakupów można dokonywać telefonicznie pod numerem 601 601 601, elektronicznie poprzez stronę internetową Vectry oraz osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Klienta.

Całość imprezy z polskim komentarzem oraz Studiem Sportowym Vectra udostępni wyłącznie w jakości HD na kanale 258. Start o godzinie 19:00 (studio), o 19:30 pierwsza walka, następnie o 20:00 otwarcie gali oraz główna walka.

Źródło: Vectra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *