8TV dołączył do oferty Naziemnej Telewizji Cyfrowej (grafiki)

28 września 2016 roku do oferty kanałów dostępnych w Naziemnej Telewizji Cyfrowej dołączył kanał 8TV, należący do Grupy ZPR Media, który na multipleksie pierwszym (MUX-1) zastąpił kanał ESKA TV.

Sprawdź szczegóły oferty w programie telewizyjnym kanału 8TV

8TV to najnowsza stacja telewizyjna w portfolio Grupy ZPR Media o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Prezentuje popularną, pogodną muzykę współczesną: głównie POP, a także największe hity lat 80-tych i 90-tych. W ofercie znajdują się również zagraniczne seriale, m.in. „Jej Szerokość Afrodyta”, reality show „Projekt: Mąż”, programy poradnikowe „Godzina z”, „Trinny i Susannah ubierają Norwegię” i kulinarne „Po prostu po włosku”. Na zlecenie 8TV produkowany jest program typu makeover „Nowa Ja!” z Katarzyną Cichopek w roli prowadzącej, która wspiera wizerunkowe i psychiczne przemiany bohaterek projektu. Drugi projekt własny kanału 8TV to rozrywkowy program „Taka sytuacja”, w którym znani aktorzy i osobowości świata mediów opowiadają o swoich perypetiach i wpadkach związanych z życiowymi problemami.

8tv1
8tv2
8tv3

Start telewizji 8TV wspiera kampania promocyjna obejmująca spoty wizerunkowe, które nadawane będą w mediach własnych Grupy ZPR Media. Widzowie zobaczą kampanię w ogólnodostępnych telewizjach naziemnych FOKUS TV oraz Polo TV, a także w dystrybuowanych w sieciach kablowych i satelitarnych kanałach Vox Music TV i Hip Hop TV. Spoty radiowe obecne będą na antenach rozgłośni Radio Eska, Eska Rock, Wawa, Vox oraz w wybranych stacjach sieci Radia Plus. Kampania internetowa zaplanowana została w serwisach należących do Grupy ZPR Media, także w wersji na urządzenia mobilne, oraz w social media, m.in. na Facebooku.

Mobilna kampania outdoorowa kanału 8TV pojawi się w 28 miastach w całej Polsce, na ponad 150 autobusach, a reklamy prasowe w gazecie codziennej Super Express oraz w tygodnikach i dwutygodnikach telewizyjnych.

Kreację marketingową przygotował zespół Grupy ZPR Media.

Stacja 8TV jest dostępna za pośrednictwem Naziemnej Telewizji Cyfrowej (MUX-1) oraz w ofercie kablowo-satelitarnej, natomiast muzyczna stacja ESKA TV nadal jest obecna w sieciach kablowych i satelitarnych oraz w internecie.

Źródło: Grupa ZPR Media / własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *