Nowa odsłona „Ben 10” w Cartoon Network

Superbohater Cartoon Network, Ben Tennyson, powraca, by ratować świat przed złem w zupełnie nowej odsłonie serialu. Z pomocą magicznego zegarka Ben zmienia się w jednego z dziesięciu kosmitów o wyjątkowych supermocach i przeżywa niesamowite przygody. Wielki powrót Ben 10 na antenę Cartoon Network w poniedziałek, 10 października 2016 roku o godzinie 17:50.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Główny bohater serialu to odważny i zabawny dziesięciolatek. Podczas wakacji, które spędza podróżując ze swoim dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen, Ben znajduje magiczne urządzenie – zegarek Omnitrix. Od tej pory może dzięki niemu zmieniać się w jednego z dziesięciu wyjątkowych i potężnych kosmitów – od Szybciora, który zwiększa prędkość Bena tak, że może szybciej ukończyć swoje codzienne obowiązki, do Diamentogłowego, który potrafi walczyć z wrogami strzelając ze swoich dłoni kryształowymi odłamkami. Wykorzystując niezwykły zegarek Ben ma dostęp do świata pozaziemskich umiejętności, co często skutkuje niezliczoną ilością zabawnych i niepowtarzalnych przygód. W nowym serialu pojawią się nieznani dotąd kosmici i niespotkane wcześniej czarne charaktery.

„Ben 10” został wyprodukowany przez Cartoon Network Studios, a stworzony i zrealizowany przez Man of Action Entertainment (w którym powstały takie produkcje jak „Wielka Szóstka” czy „Generator Rex”). Producentem nadzorującym był John Fang („Mixele”, „Generator Rex”).

Długo wyczekiwana premiera zupełnie nowego „Ben 10” w poniedziałek, 10 października. Emisja kreskówki codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:50. Powrót Bena Tennysona to najważniejsze wydarzenie tej jesieni w Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *