9. sezon serialu „Blondynka” w TVP1

Nowa odsłona serialu „Blondynka” to kontynuacja opowieści o młodej lekarce weterynarii Sylwii Kubus i mieszkańcach wsi Majaki. W roli tytułowej widzowie ponownie zobaczą Martę Żmudę – Trzebiatowską. W 9. sezonie pojawią się nowi bohaterowie – Nina Bach, w tej roli Beata Ścibakówna oraz młody Australijczyk, w którego wcieli się Adam Zdrójkowski. Na premierowe odcinki Jedynka zaprasza w każdy piątek o godz. 21:00, od 8 stycznia.

Sprawdź godziny emisji serialu „Blondynka” w PROGRAMIE TV

Dziewiąta seria popularnego serialu „Blondynka” rozpoczyna się od wyjaśnienia dramatycznego wydarzenia, w którym Dawid, mąż tytułowej bohaterki, weterynarz Sylwii Kubus, rozbija samochód i trafia do szpitala. Sylwia zastaje męża na oddziale intensywnej terapii w śpiączce. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy w szpitalu pojawia się Marta Retzer, która wyznaje Sylwii, że jest w ciąży z Dawidem. Jasiunia i doktor Fus proponują Sylwii, żeby zamieszkała z nimi, dopóki Dawid się nie wybudzi.

Wójt Traczyk spotyka się z japońskim inwestorem Tanaką. Japończyk przedstawia bardzo ambitne plany rozwoju Majaków.

Sydney Struś przychodzi do księdza Błażejczyka po poradę. Gdy ksiądz dowiaduje się, że Struś miał żonę w Australii, zaleca w ramach pokuty oczyszczenie duszy i środowiska, które go otacza. Struś bierze te słowa zbyt dosłownie i o świcie wymyka się z leśniczówki do lasu. Tymczasem Elwirka pracuje nad swoim sklepem internetowym. By wypromować najnowszy projekt, wykorzystuje domowników leśniczówki do sesji zdjęciowej, podczas której wszyscy wystrojeni są w białe ubrania w czarne łaty.

Nina Bach, w tej roli Beata Ścibakówna – to zadbana, dojrzała kobieta, ekscentryczna i barwna. Prowadzi firmę, która mieści się w samochodzie z szyldem NINA. BEHAWIORYSTYKA ZWIERZĄT. TERAPIA. HIPNOZA. Wszyscy mieszkańcy Majaków będą chcieli wykorzystać jej zdolności. Ostatecznie oprócz psów Maneja, Nina zahipnotyzuje wiele osób, w tym m.in. Wójta Traczyka (Andrzej Grabowski) i Jasiunię (Izabela Dąbrowska) walczących ze sobą o wpływy we wsi.

Dużym zaskoczeniem dla doktora Fusa będzie wizyta jego wnuka Jacka, w którego rolę wcieli się Adam Zdrójkowski. Syn Marysi to typowy młody Australijczyk, blondyn z szerokim uśmiechem. Jacek zamierza spędzić w Majakach u dziadka tzw. „gap year” – roczną przerwę między maturą, a studiami. Pasjonuje się fotografią przyrodniczą. Przyjechał, żeby fotografować dzikie wilki.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

W kolejnym sezonie widzowie spotkają swoich ulubionych aktorów: Martę Żmudę Trzebiatowską, Kamila Kulę, Izę Dąbrowską, Krzysztofa Gosztyłę, Hannę Śleszyńską, Sławomira Packa, Andrzeja Grabowskiego i innych. W roli inwestora Tanaki – Hiroaki Murakami.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *