A. Tadra szefem autopromocji i oprawy antenowej w Polsacie

Agata Tadra od listopada 2015 roku objęła stanowisko Szefa Działu Autopromocji i Oprawy Antenowej Telewizji Polsat, który obok działów: Promocji, Public Relations oraz Badań i Analiz wchodzi w skład Pionu Marketingu.

Telewizja Polsat jest obecnie liderem rynku, systematycznie umacnia swoją pozycję i popularność wśród widzów. Skuteczne działania marketingowe, w tym autopromocyjne są niezwykle istotnym elementem budowania sukcesu naszej stacji. Po dwóch latach bliskiej współpracy z Agatą uznałam, że jest już gotowa do samodzielnego kierowania tym obszarem. Będzie odpowiedzialna za Autopromocję i Oprawę anteny głównej, jak i kanałów tematycznych – powiedziała Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Dyrektor Pionu Marketingu Telewizji Polsat oraz Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej Polkomtelu i Cyfrowego Polsatu.

Agata Tadra posiada doświadczenie i kompetencje w obszarze realizacji kompleksowych działań promocyjnych produkcji telewizyjnej i reklamowej. Z Polsatem związana od 2013 roku, wcześniej pracowała w grupie TVN. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła również podyplomowe studia Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *