„Agenci NCIS” premierowo w TVN 7

Już od 12 kwietnia 2013 roku nowy sezon popularnego serialu kryminalnego „Agenci NCIS” na antenie TVN 7. Premierowe odcinki serialu będzie można śledzić od poniedziałku do piątku.

Serial „Agenci NCIS” opowiada o grupie agentów, którzy mają za zadanie rozwiązywanie zagadek kryminalnych mających związek z Marynarką Wojenną i Korpusem Marines. Grupą dowodzi Leroy Gibbs, twardy i znakomicie wyszkolony detektyw, gotowy naginać reguły, by wykonać zadanie. Agenci podróżują po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwa, po terroryzm i uprowadzenia.

W siódmym sezonie zespołowi śledczemu bardzo brakuje Zivy, która pozostała w Izraelu i mając nadzieję, że jednak uda się ją z powrotem ściągnąć, niezbyt przykładają się do poszukiwań zastępstwa. Gibbs wyznacza Dinozzo i McGee do znalezienia następcy Zivy. Reszta zespołu śledczych wraca do pracy i zajmuje się nową sprawą związaną ze śmiercią żołnierza i dwójki jego przyjaciół. Okazuje się, że sytuacja ma związek z przeszłością Gibbsa.

„Agenci NCIS”

Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:05

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *