LM: FC Barcelona – Paris Saint-Germain w TVP1/HD

We wtorek, 9 kwietnia i w środę 10 kwietnia 2013 roku będą miały miejsce rewanżowe mecze w ramach ćwierćfinału Ligi Misztów. Najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy FC Barceloną i Paris Saint-Germain, które na swojej antenie pokaże TVP1/HD.

Losowanie par ćwierćfinałów Ligii Mistrzów w szwajcarskim Nyonie przyniosło kilka niespodzianek. Traf zadecydował, że FC Barcelona dwukrotnie spotka się z Paris Saint-Germain. Pierwszy mecz drużyny rozegrały 2 kwietnia w Paryżu. Zakończył się on remisem 2:2.

Selekcjoner Paris Saint-Germain Carlo Ancelotti miał powody do niepokoju o los swojego zespołu w Lidzie Mistrzów. Najlepszy napastnik jego drużyny, Zlatana Ibrahimovicia, został zawieszony na dwa spotkania. Powodem był brutalny faul, którego dopuścił się w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Po odbyciu połowy kary, UEFA pozytywnie rozpatrzyła wniosek francuskiej drużyny o zmniejszenia kary jaką otrzymał Zlatan Ibrahimovic. Wszystko wskazuje na to, że napastnik zagra w spotkaniu z Barceloną.

Liga Mistrzów

Środa (10 kwietnia)
FC Barcelona – Paris Saint-Germain, godzina 20:45, TVP1/HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *