Program „Premierzy” zadebiutował w Polsat News (zrzuty)

W sobotę, 6 kwietnia 2013 roku na antenie Polsatu News zadebiutował nowy program publicystyczny „Premierzy”. Pierwsze wydanie programu, którego gośćmi byli między innymi Józef Oleksy i Waldemar Pawlak, poprowadził Jarosław Gugała.

„Premierzy” to nowy, cotygodniowy program na antenie Polsat News, w którym byli premierzy RP podsumują najważniejsze wydarzenia tygodnia. Program emitowany jest na żywo ze studia Polsat News z udziałem publiczności i ekspertów. W roli gospodarzy występują cenieni dziennikarze: Dorota Gawryluk oraz Jarosław Gugała.

Tylko w tym programie, komentarz do najważniejszych wydarzeń interesujących Polaków, przekazują goście największego kalibru, czyli osoby które zajmowały urząd Prezesa Rady Ministrów. Premierzy podsumują nie tylko bieżące wydarzenia, ale zajmą się również wszystkimi najważniejszymi zagadnieniami politycznymi, społecznymi oraz gospodarczymi z kraju i ze świata.

1,5-godzinny program jest realizowany z udziałem publiczności oraz ekspertów. Oprawę nowego programu przygotował zespół Polsat News.

polsatnews3 polsatnews5 polsatnews8 polsatnews9 polsatnews10 polsatnews11 polsatnews12

Źródło: Telewizja POLSAT/własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *