Akrobacje radiowej Czwórki w Parku Trampolin Jump Arena w Poznaniu

W najbliższy piątek 9 lutego dziennikarze radiowej Czwórki sprawdzą swoją kondycję w Parku Trampolin Jump Arena w Poznaniu. Na antenie w tym dniu pojawią się relacje z pokazów, wywiady z mistrzami Polski w skokach na trampolinach oraz specjalna audycja poświęcona atrakcjom Parku. Do wspólnej zabawy radiowa Czwórka zaprasza od godz. 14.00.

Park Trampolin Jump Arena w Poznaniu to wyjątkowy obiekt sportowo-rekreacyjny oferujący atrakcje dla wszystkich grup wiekowych. W zadaszonym, rozległym Parku znajdują się m.in.: ścieżki akrobatyczne, baseny z gąbkami, trampoliny sportowe, obiekt posiada także Gladiator Arenę – basen z belką do walk gladiatorskich oraz slackline i ekstremalny tor przeszkód Ninja Arena.

W radiowej Czwórce, o godz. 16.00, w specjalnej audycji z Jump Areny, dziennikarze Czwórki porozmawiają m.in. z mistrzami Polski w skokach na trampolinach – Arturem Zakrzewskim i Dominikiem Figalakiem. Nie zbraknie także informacji o tym, które partie mięśni rozwijają się podczas ćwiczeń i zabawy oraz czy poszczególne atrakcje parku wymagają szczególnego przygotowania. Prowadzący audycję Piotr Galus zmierzy się z ekstremalnym torem przeszkód Ninja Arena oraz spróbuje swoich sił w skokach i akrobacjach.

Z plenerowego studia w Jump Arenie w Poznaniu 9 lutego (piątek) dziennikarze Czwórki nadadzą relacje m.in. do audycji „Dajesz Radę” (godz. 14.10), „Będzie głośno” (18.45) i „Wiadomości Radiowej Czwórki” (godz. 15.00 i 21.00).

W Parku Trampolin od godz. 14.00 do 22.00 co godzinę zaplanowano pokazy akrobatyczne mistrzów Polski w skokach na trampolinie oraz liczne konkursy, animacje i wspólne próby pokonania Ninja Areny, Gladiator Areny, ścieżki akrobatycznej i wielu innych.

Od godziny 20.00 muzycznych atrakcji i dawki pozytywnej energii dostarczy słuchaczom Janek Kruczkowski – jedna druga kolektywu Burnin’ Beats.

Czwórki można słuchać na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *