Alvaro Soler na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem

Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri czy Modern Talking to nie koniec. Jest kolejne wielkie zagraniczne nazwisko! Alvaro Soler, autor hitu 2018 „La Cintura” wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w Zakopanem.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP2

Alvaro Soler, najbardziej pożądany wykonawca młodego pokolenia i uwielbiany przez fanki na całym świecie, pojawi się na wyjątkowym Sylwestrze w Zakopanem. Pod Giewontem zabrzmią więc gorące latynoskie rytmy.

Urodzony w Barcelonie Alvaro mieszkał również w Niemczech, a także w Japonii, gdzie przeprowadził się z rodzicami jako 10-latek. Tam rozpoczął naukę gry na fortepianie. Na studiach wraz z bratem założył zespół Urban Lights. Karierę solową rozpoczął w 2014 roku, a pierwszym ogromnym sukcesem był debiutancki singiel „El mismo sol”. Piosenka szybko znalazła się w czołówce europejskich list przebojów, w tym m.in. w Hiszpanii, Austrii, Belgii, Włoszech, Polsce i Szwajcarii. Kolejnym sukcesem był przebój „Sofia” w 2016 roku, a jego płyta „Eterno Agosto” pokryła się potrójną platyną w Polsce.

W tym roku na Równi Krupowej pojawi się plejada najlepszych wykonawców m.in.: Golec uOrkiestra, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel, Sławomir i Kajra, Zenon Martyniuk, Boys, Weekend, Komodo, Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri, Thomas Anders, Natalia Szroeder, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Papa D, Marcin Sójka i Michał Szczygieł.

Sylwester Marzeń z Dwójką, TVP2, 31 grudnia, godz. 20:00.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *