Sylvestrowa Noc na kanale TNT

Sylwester to wyjątkowa noc pełna doskonałej zabawy, dobrego humoru i niezapomnianych wrażeń. Dla wszystkich kinomaniaków, którzy ten niezwykły wieczór spędzą przed ekranami telewizorów, stacja TNT przygotowała specjalny maraton z filmami z Sylvestrem Stallone’em w roli głównej. Emisja produkcji w ramach „Sylvestrowej Nocy” rozpoczyna się 31 grudnia już o godz. 14.45.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TNT

Sylwestra oraz pierwsze godziny Nowego Roku widzowie TNT spędzą w towarzystwie jednego z największych twardzieli w historii kina. Filmem, który zainauguruje sylwestrowo-noworoczny cykl będzie „Ucieczka do zwycięstwa”. Produkcja przedstawia losy jeńców wojennych rozgrywających mecz piłki nożnej z Niemcami. Więźniowie postanawiają wykorzystać sytuację i planują ucieczkę z nazistowskiego obozu.

Jako kolejny zostanie wyświetlony film „Na krawędzi”. Gabe Walker jest ratownikiem górskim, który rezygnuje z pracy obwiniając się o śmierć młodej kobiety. Kiedy jednak w górach rozbija się samolot, mężczyzna zostaje poproszony o pomoc w akcji ratunkowej. Na miejscu szybko orientuje się, że rozbitkami są wyrachowani przestępcy, którzy chcąc odnaleźć ukradzione rządowi USA 100 mln dolarów potrzebują Gabe’a jako przewodnika.

Następnie widzowie TNT obejrzą thriller “Cop Land”. Wracający z pracy policjant zostaje zaatakowany przez agresywnych mężczyzn. W wyniku całego zajścia mężczyzna zabija napastników. Sprawa zostaje uznana za jawny przejaw nietolerancji i brutalności służb mundurowych. Przełożeni policjanta podejmują kroki w celu wyciszenia sprawy.

Od godziny 21:00 stacja wyświetli trzy części kultowej serii „Rambo” opowiadającej o byłym żołnierzu amerykańskich sił specjalnych. W pierwszej części mężczyzna próbuje odnaleźć przyjaciół z oddziału. Podczas wędrówki naraża się szeryfowi jednego z miast i zostaje aresztowany. Poniżany, prześladowany Rambo ucieka z więzienia i wypowiada wojnę swoim oprawcom. W drugiej odsłonie serii John Rambo udaje się do Wietnamu, by odnaleźć i uwolnić przetrzymywanych amerykańskich jeńców wojennych. Czy zdany wyłącznie na siebie komandos podoła tej niezwykle trudnej misji? W „Rambo III” przed tytułowym bohaterem kolejne, ekstremalne wyzwanie. Tym razem mężczyzna rusza z tajną misją do ogarniętego wojną Afganistanu, by ocalić swojego przyjaciela, pułkownika Trautmana.

Ostatnim filmem, jaki stacja TNT wyświetli w ramach „Sylvestrowej nocy” będzie „Osadzony”. Produkcja przestawia losy więźnia, Franka Leone, odsiadującego wyrok w jednostce o zaostrzonym rygorze, którą zarządza jego wróg, sadystyczny naczelnik Drumgoole. Niepisanym celem zwierzchnika zakładu jest gnębienie Franka i sprowokowanie jego ponownej ucieczki, która oznaczałaby dla skazanego wyrok śmierci.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *