AMC ogłosiło, że Zoe Colletti („Upiorne opowieści po zmroku”, „A Boy Called Christmas”) dołączyła do stałej obsady nadchodzącego 6. sezonu serialu „Fear the Walking Dead”, który jest aktualnie kręcony w Austin, w Teksasie. Colletti wcieli się w kluczową postać, która będzie się rozwijać podczas trwania sezonu. Na stałych członków obsady awansowali także Mo Collins i Colby Hollman. Collins, która gra Sarah, po raz pierwszy zobaczyliśmy w 4. sezonie, gdy spotkała Morgana (Lennie James) na postoju ciężarówek. Bohaterka wraz z bratem dołączyła następnie do grupy, której misją była pomoc potrzebującym. Hollman wciela się w postać Wesa, który z początku podchodził z dużą rezerwą do pomocy oferowanej przez grupę, ostatecznie jednak zaakceptował jej filozofię i stał się częścią społeczności, do czasu rozłamu dokonanego przez Virginię (Colby Minifie).

Sprawdź ofertę kanału AMC w PROGRAMIE TV

6. sezon serialu „Fear the Walking Dead” odkryje dalsze losy nietypowej rodziny złożonej z ocalałych, rozdzielonej przez potężnego przeciwnika pod koniec 5. sezonu.

Sprawdź godziny emisji serialu „Fear the Walking Dead” w PROGRAMIE TV

Producentem wykonawczym serialu jest Scott M. Gimple, showrunnerami są Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, jak również Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. W serialu występują Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson, Austin Amelio, Ruben Blades i Karen David.

Źródło: AMC