Andrzej Garapich w Biurze Marketingu TVP

4 maja 2016 roku Andrzej Garapich rozpocznie pracę w Telewizji Polskiej na stanowisku Zastępcy Dyrektora ds. marketingu biznesowego i projektów misyjnych.

Andrzej Garapich przechodzi do Telewizji Polskiej bezpośrednio z ośrodka badawczego Polskie Badania Internetu, gdzie przez blisko 11 lat pełnił funkcję prezesa. Jego decyzja o związaniu się z TVP była podyktowana chęcią dalszego rozwoju zawodowego. Zadaniem Andrzeja Garapicha w Telewizji Polskiej będzie zintegrowanie kompetencji badawczych i stworzenie działu Business Intelligence.

Andrzej Garapich był przewodniczącym Rady  Badania Megapanel PBI/Gemius oraz Stałego Zespołu Metodologicznego badania PLaNETPBI/GfK. Przed podjęciem pracy w PBI,  pracował jako reporter i producent telewizyjny, był także naukowcem i managerem.

Za kadencji prezesa Garapicha spółka PBI przeprowadziła kilkadziesiąt projektów badawczych, związanych z wykorzystywaniem sieci w życiu codziennym, w reklamie i marketingu.

Andrzej Garapich angażował się w liczne inicjatywy związane z rynkiem medialnym. Jest arbitrem Komisji Etyki Reklamy, członkiem Rady Programowej Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych przy Ministerstwie Cyfryzacji, członkiem PTBRiO. Prowadzi wykłady dotyczące badań mediów na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II, Collegium Civitas, Akademii Górniczo-Hutniczej i innych uczelniach. Był prelegentem i członkiem rad programowych licznych konferencji branżowych w Polsce i zagranicą oraz autorem artykułów na temat badań mediów.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *