„Scena śmiechu” w Stopklatce TV

Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Grupa MoCarta, Łowcy. B, kabaret Smile i Jurki, a także Artur Andrus, Ireneusz Krosny i inne czołowe osobistości polskiej sceny kabaretu już w maju 2016 roku zagoszczą na antenie Stopklatki TV w weekendowym cyklu „Scena śmiechu”.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Stopklatka TV przygotowała dla swoich widzów nowy program rozrywkowy, który zapewni dużą dawkę pozytywnej energii i dobrego humoru. W soboty i niedziele o godzinie 18:55 największe gwiazdy polskiego kabaretu pojawią się na jednej scenie i zaprezentują najzabawniejsze skecze, gagi, satyry i stand-upy. Na antenie kanału widzowie zobaczą m.in. „Handel narządami”, „Żonę” i „Lokomotywę” wielokrotnie nagradzanego kabaretu Ani Mru-Mru, skecze „Jerzyk dzisiaj nie pije”, „Drzwi” i „Rehabilitacja” Kabaretu Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim na czele, „Lekcję angielskiego” i „Szpiegów” w wykonaniu uwielbiających absurd i groteskę Łowców. B oraz inne występy Grupy MoCarta, kabaretu Smile i Jurki, Artura Andrusa, Ireneusza Krosnego i innych. Premierowy odcinek „Sceny śmiechu” już 1 maja o godzinie 18:55 w Stopklatce TV.

Źródło: Stopklatka

2 Comments on “„Scena śmiechu” w Stopklatce TV”

  1. A jaki jest profil tematyczny tej stacji telewizyjnej ? Kabarety non stop mamy już w TVP2, TVP Rozrywka niebawem pewnie w Ósemce (obecnie ESKATV ). No chyba,że skecze nawiązywać będą do tematyki filmowej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *