Animacje „Angry Birds” w TV Puls i PULS 2

Dzięki umowie z fińską firmą Rovio tylko w Telewizji Puls można oglądać serial animowany z kultowymi postaciami z gry „Angry Birds”. Telewizja Puls zakupiła prawa do wszystkich 52 krótkich 3-minutowych odcinków „Angry Birds”. W animacjach nie ma dialogów, obecne są jedynie efekty dźwiękowe i proste odgłosy, podobne do dźwięków z animacji „Tom i Jerry”.

Od 7 grudnia pierwsze odcinki „Angry Birds” można oglądać w weekendy na zakończenie pasma Junior TV w kanale PULS 2 -€“ w sobotę około godziny 11:55 oraz w niedzielę około godziny 10:20. Emisja kolejnych odcinków serialu animowanego planowana jest także w TV Puls.

Odcinki animacji „Angry Birds” przedstawiają zabawną rywalizację znanych każdemu posiadaczowi smartfona – kolorowych ptaków i świń. Serial zgłębia historię Angry Birds i daje odpowiedzi na wiele nurtujących fanów pytań, jak chociażby to, dlaczego ptaszyska są wiecznie złe… Za stworzenie animacji odpowiedzialne jest fińskie studio Kombo, które w czerwcu 2011 roku zostało przejęte przez firmę Rovio.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *