„Tych lat nie odda nikt – benefis Ireny Santor” w Jedynce

W ostatnią sobotę tego roku Jedynka proponuje widzom benefis wspaniałej wokalistki, pierwszej damy polskiej piosenki, która od lat niezmiennie zachwyca talentem i oczarowuje publiczność – Ireny Santor.

„Tych lat nie odda nikt – benefis Ireny Santor” pokaże TVP1/HD 28 grudnia br., o godzinie 17:25. Spotkanie w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu poprowadzą Maria Szabłowska i Zbigniew Wodecki. Podczas benefisu wystąpią gwiazdy estrady, z którymi Irena Santor niejednokrotnie spotkała się na scenie, jej przyjaciele, jak również młodzi artyści, którzy spróbują zmierzyć się z jej twórczością. Będą to m. in.: Zbigniew Wodecki, Jacek Cygan, Marek Piekarczyk, Joanna Lewandowska, Adam Nowak z zespołu „Raz, dwa, trzy”, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder. Podczas koncertu przypomniane zostaną niezapomniane utwory Ireny Santor zarówno w ich wykonaniach, jak i w duetach z bohaterką benefisu. Irena Santor wykonana te najbliższe jej sercu. Artystom towarzyszyć będzie zespół Krzysztofa Herdzina.

Benefis, w przededniu osiemdziesiątych urodzin, będzie wspaniałą okazją do poznania artystki jako zwykłego człowieka, nie pozbawionego słabości, ale z wielkim poczuciem humoru, radością życia, celebrującego poranną kawę i ciekawego świata – jak często mówi o sobie Irena Santor.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *