Anna Maria Wesołowska wraca na antenę TVN

Anna Maria Wesołowska wraca do TVN. Pojawi się w nowej roli – mediatorki. Wraz ze swoim zespołem będzie rozwiązywać trudne konflikty. Jak poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Serial „Wesołowska i Mediatorzy” od września w TVN.

„Wesołowska i Mediatorzy” to oparty na prawdziwych wydarzeniach serial o tym, że istnieją wyjścia z pozornie niemożliwych do rozwikłania sporów. Mediacja zaczyna być dostrzegana i doceniana, bo w skomplikowanym świecie zaczynamy coraz częściej szukać uzgodnienia stanowisk zamiast konfrontacji, zadośćuczynienia zamiast rewanżu i wybaczenia zamiast zemsty. Nikt lepiej nie pokaże, jak szukać sprawiedliwego i mądrego wychodzenia z konfliktów niż Anna Maria Wesołowska i jej zespół młodych mediatorów.

W pierwszych odcinkach serialu widzowie zobaczą historię mężczyzny skazanego za przyczynienie się do śmierci dziewczyny podczas wspinaczki w górach. Mężczyzna ubiega się o przedterminowe zwolnienie. Sąd stawia jednak warunek: musi on uzyskać zgodę matki zmarłej dziewczyny. Dochodzi do mediacji, pomiędzy matką, która wciąż tkwi w głębokiej żałobie a sprawcą śmierci jej córki… Kolejna sprawa będzie dotyczyć konfliktu między sąsiadami. On i ona, oboje młodzi, oboje samotni – walczą ze sobą na noże, utrudniają sobie wzajemnie życie, wnoszą skargi do sądu. Czy taki konflikt można rozwiązać poprzez mediację kiedy po obu stronach barykady nikt nie chce ustąpić? Innego dnia, właściciel sklepu przyłapuje straszą panią z wnukami na kradzieży. Okazuje się, że nie po raz pierwszy. Mężczyzna chce wzywać policję, ale Annie Marii Wesołowskiej udaje się go przekonać do mediacji. Poznaje w ten sposób motywację kobiety, która usiłuje wyżywić swoje wnuki, osierocone przez matkę i ojca – alkoholika. To tylko kilka z setek historii, które widzowie poznają w serialu „Wesołowska i Mediatorzy”.

Serial „Wesołowska i Mediatorzy” produkuje TVN we współpracy z firmą Logline. Przy powstawaniu serialu połączyli swoje siły twórcy popularnych seriali fabularnych („Prawo Agaty”, „Na Wspólnej”) oraz fabularno-dokumentalnych („W11”, „Sędzia Anna Maria Wesołowska”).

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *