Antena HD w ofercie Biura Reklamy TVP

ANTENA HD (dawniej SILVER TV), nowa stacja naziemna z portfolio MWE Networks, w ofercie Biura Reklamy TVP. Nadawca wybrał TVP do sprzedaży czasu reklamowego, sponsoringu i akcji niestandardowych. Start stacji planowany jest na 1 maja.

Sprawdź ofertą programową stacji naziemnych w PROGRAMIE TV

ANTENA HD jest nową stacją, powstałą w wyniku konkursu na zagospodarowanie wygasłej koncesji stacji ATM Rozrywka. Dzięki otrzymanej koncesji na nadawanie na MUX-1 stacja będzie mieć ogólnopolski zasięg.

ANTENA HD, znana wcześniej pod roboczą nazwą SILVER TV, jest odpowiedzią na rosnącą siłę zakupową osób po 50 roku życia. Jest to stacja filmowo-rozrywkowa z licznymi elementami lifestylowymi i edukacyjnymi. Wśród pierwszych ogłoszonych pozycji programowych znajdują się kultowe pozycje, takie jak m.in. „Moda na sukces”, „Bonanza” czy „Kabaretowy szał”. Kolejne tytuły, w tym produkcje własne oraz branding stacji będą ogłaszane w kolejnych dniach.

Wybór Biura Reklamy TVP jako brokera dla kanału ANTENA HD był dla nas oczywisty – to jedyne biuro reklamy telewizyjnej w Polsce, które przy każdej kampanii reklamowej bierze pod uwagę widownię 50+. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Biurem Reklamy TVP i cieszę się, że dzięki stabilnym przychodom reklamowym możemy rozwijać prawdziwie polską i niezależną grupę medialną, która już niedługo będzie też nadawała ogólnopolski kanał telewizyjny na MUX1 – powiedział Michał Winnicki, właściciel Grupy MWE Networks.

ANTENA HD to dziesiąta stacja nadawcy w ofercie Biura Reklamy TVP. Do tej pory Telewizja Polska była odpowiedzialna za sprzedaż reklam i sponsoringu w stacjach: Adventure, Home TV, Nuta.TV, Power TV, Gold TV, Top Kids, Top Kids JR, Biznes24 oraz Filmax. TVP i nadawca Michał Winnicki współpracują od 2019 roku. ANTENA HD jest 26 stacją w ofercie TVP oraz 12 stacją w portfolio brokerskim.

Cieszy nas zaufanie nadawcy i powierzenie do sprzedaży najważniejszego kanału z portfolio. Od lat prowadzimy z rynkiem dyskusję o pokoleniu silver, jego potrzebach i sile zakupowej. Stacja telewizyjna dedykowana tej grupie wiekowej wpisuje się w trend tworzenia mediów i rozwiązań dla coraz ważniejszej grupy osób w wieku 50+. Z uznaniem też obserwujemy rozwój naszego partnera. Posiadanie koncesji na naziemne nadawanie na MUX-1 na pewno będzie motorem rozwojowym całej grupy kanałów nadawanych przez Michała Winnickiego – komentuje Ewelina Czuba, dyrektor Biura Reklamy TVP.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *