ATM Rozrywka z ofertą na wakacje (zdjęcia)

„Lody na patyku”, „Fala zbrodni”, popularne teleturnieje i dłuższe pasmo dla dzieci. Już od 5 lipca w ATM Rozrywka wakacyjna ramówka, a w niej specjalne propozycje, które zadowolą widzów w każdym wieku.

ATM Rozrywka pokaże w sumie 9 sezonów „Lodów na patyku”. Premierowe odcinki emitowane będą w soboty i niedziele o godzinie 23:00 – od 5 lipca, aż do… grudnia. Stacja nie przewiduje powtórek w tygodniu.

„Lody na patyku” („Eis am Stiel”) to izraelsko-niemiecka komedia erotyczna o trójce przyjaciół i ich miłosnych podbojach, które najczęściej kończą się jakąś małą katastrofą… Swoją popularność seria zyskała m.in. z dwóch powodów: była to pierwsza produkcja z gatunku „komedii erotycznej”, a dodatkowy atut stanowi świetna ścieżka dźwiękowa – melodyjny, taneczny rock and roll.

atmrozrywkalodynapatyku

„Fala zbrodni” to druga duża pozycja w letniej ramówce. Serial kryminalny o specjalnym oddziale policji (w skrócie OPZ) zajmującym się walką ze zorganizowaną przestępczością i rozpracowaniem groźnej rosyjskiej grupy dowodzonej przez bezwzględnego Sergieja, którego celem jest podporządkowanie sobie polskiego świata przestępczego. Każdemu odcinkowi przypisana jest jedna historia. W rolach głównych plejada polskich gwiazd: Agnieszka Dygant, Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Robert Więckiewicz i inni.

Stacja wyemituje wszystkie trzy sezony „Fali zbrodni” – od 7 lipca, od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00.

atmrozrywkafalazbrodni

W wakacyjnej ofercie ATM Rozrywka znajdzie się także oferta dla dzieci i ich rodziców. Pasmo dla najmłodszych poszerzono aż o godzinę. Od 7:30 do 9:30 czeka na nich mnóstwo radości m.in. z przesympatycznym duszkiem Kacprem, zabawnym kotem Felixem, sprytnym marynarzem „Papayem” oraz najpopularniejszym na świecie królikiem Buggsem.

W wakacyjnej ramówce nie zabraknie też rozrywki dla wszystkich kochających teleturnieje. „Awantura o kasę” i „Gra w ciemno” emitowane będą od poniedziałku do piątku o 11:00, 12:00 i 19:00.

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *