ATM Rozrywka z własnym programem satyryczno-rozrywkowym

W czwartym kwartale 2013 roku ATM Grupa, nadawca kanału ATM Rozrywka, zakończyła prace nad nowym, autorskim programem satyryczno-rozrywkowym „DobraNoc ATM”.

Nowa rozrywkowa produkcja ATM Grupy ma zadebiutować na antenie kanału ATM Rozrywka jeszcze w marcu 2014 roku. „DobraNoc ATM” to audycja nawiązująca do formuły „Saturday Night Live”, amerykańskiego programu cieszącego się niesłabnąca popularnością od blisko 40 lat.

Telewizja śniadaniowa na dobranoc. Czołowi komicy polskiego Stand up-u w programie rozrywkowym. Niespotykane dotychczas w polskich programach satyrycznych – luz i humor. Bezkompromisowa satyra z wykorzystaniem środków zarezerwowanych dla prześmiewczych „roastów” Stand – upu. Obalanie nietykalnych na wizji „świętości”… Na kanale ATM Rozrywka rusza nowy program, jakiego nie było dotąd w polskiej telewizji. „DobraNoc ATM” – to także pierwszy polski program rozrywkowy z gwiazdami, które pokażą nową, nieznaną widzom twarz! Gwiazdy TV i Stand – up Comedy Polska w jednym programie – to musi być rewolucja! – czytamy o „DobraNoc ATM” na profilu społecznościowym programu.

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *