Audycja „Konsonanse, dysonanse” w Polskim Radiu RDC

Nowy autorski program „Konsonanse, dysonanse” prezentujący muzykę klasyczną na antenie Polskiego Radia RDC poprowadzi Anna S. Dębowska. Pierwsze wydanie audycji w sobotę 24 października 2015 roku po godzinie 18:00.

Goście audycji, wśród których słuchacze spotkają m.in. muzyków, krytyków muzycznych, reżyserów operowych i organizatorów życia muzycznego, w rozmowach z prowadzącą opowiedzą o epokowych nagraniach, nowych płytach i książkach czy aktualnych festiwalach poświęconych muzyce klasycznej. W programie nie zabraknie też dyskusji o znanych i mniej znanych artystach. Audycji Anny S. Dębowskiej będzie można słuchać w paśmie muzycznym RDC w każdą sobotę od godziny 18:00 do 20:00.

Anna S. Dębowska jest wieloletnią dziennikarką muzyczną Gazety Wyborczej i redaktor naczelną Beethoven Magazine. Wcześniej również redaktor prowadząca portalu Młodzieżowej Gazety Muzycznej. Studiowała na Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie.

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *