Awans Pawła Heby w A+E Networks Poland

Paweł Heba, dotąd dyrektor ds. ramówki, objął w A+E Networks Poland nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. programowych i marek (Head of Programming and Brands).

Paweł Heba odpowiada za wszystkie działania programowe i marketingowe A+E Networks na polskim rynku. Jego zadaniem jest rozwijanie strategii programowej, komunikacyjnej i cyfrowej dla czterech międzynarodowych marek obecnych w Polsce: HISTORY, Lifetime, Crime+Investigation oraz H2. Paweł Heba dołączył do A+E Networks w kwietniu 2015 roku i będzie nadal raportować do Izabelli Wiley, dyrektor generalnej. Heba w przeszłości był związany z Viacom International Media Networks i odpowiadał za strategię programową m.in. MTV i VH1 w Polsce, Niemczech, Skandynawii i krajach Beneluksu.

Pawel Heba doskonale rozumie zmieniający się z zawrotną szybkością rynek mediów. Jestem przekonana, że jego bogate doświadczenie zdobyte na technologicznie zaawansowanych rynkach skandynawskich pozwoli A+E Networks przygotować ofertę telewizyjną i nielinearną odpowiadającą potrzebom różnych grup odbiorców w Polsce – powiedziała Izabella Wiley, komentując awans.

Źródło: A+E Networks Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *