Bajkowe wakacje z player.pl

Z okazji nadchodzących wakacji, player.pl przygotował specjalną ofertę dla najmłodszych. Od teraz ponad 60 animowanych produkcji i aż 320 godzin materiałów wideo bez przerw na reklamy dostępne będzie za 9,99 zł przez 4 miesiące w pakiecie player KIDS.

„Strażak Sam”, „Bob Budowniczy”, a także „Shrek”, to tylko część produkcji udostępnionych dla dzieci na player.pl. Oferta pakietu player KIDS jest skierowana do młodych widzów w różnym wieku. Część z nich przypadnie również do gustu ich rodzicom, co umożliwi wspólne spędzenie czasu całej rodzinie.

Z myślą o swoich najmłodszych widzach player.pl przygotował specjalną ofertę. Pakiet player KIDS można teraz zakupić za 9,99 zł na 4 miesiące. Dzięki temu rozwiązaniu, dzieci będą miały dostęp do ulubionych bajek przez całe wakacje, niezależnie od miejsca w którym się znajdują – player.pl można oglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Pakiet KIDS jest jednym z czterech oferowanych na platformie player.pl. Znajduje się na nim ponad 60 animowanych produkcji, które zapewniają dostęp do 320 godzin bajek bez przerw reklamowych. Pakiet player KIDS to także gwarancja bezpieczeństwa – po zalogowaniu się do serwisu, użytkownicy mogą korzystać jedynie z biblioteki zgromadzonych w nim bajek, bez możliwości przejścia do niezaufanych serwisów.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *