Wakacje w MiniMini+

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Z tej okazji na ekranie stacji MiniMini+ pojawi się serial, który jest pokazywany w ponad 120 krajach. Bajka „Oktonauci” zabiera najmłodszych widzów w fascynującą podróż po świecie mórz i oceanów, a przy okazji pokazuje, że należy dbać o środowisko naturalne. Bohaterowie serialu odkrywają tajemnice podwodnych głębin i ratują żyjące w nich istoty. Bajka powstała w oparciu o niezwykle popularną serię książek autorstwa kanadyjskiego duetu tworzącego pod nazwą Meomi. Animacja wykorzystuje ich oryginalną grafikę i dzięki niej przenosi maluchy do fascynującego i barwnego świata.

W lipcu Rybka MiniMini zaprasza najmłodszych widzów na odcinek specjalny przygód uwielbianej przez dzieci świnki pt. „Peppa i Złote Kalosze”. Świnka Peppa bawi najmłodszych widzów na całym świecie już od 12 lat. Na ekranach kanału MiniMini+ można oglądać niezwykłe perypetie najpopularniejszej świnki świata w czterech seriach. Serial o przygodach Peppy został wyróżniony nagrodą BAFTA w kategorii Najlepsza Animacja i Najlepszy Serial Animowany Dla Przedszkolaków.

Od 20 czerwca 2016 roku stacja zaprasza na premierowe odcinki „Molang”. To pełna ciepła i humoru animacja o wielkiej przyjaźni pomimo różnic, która za pomocą prostego obrazowania opowiada zabawne historie.

„Oktonauci”

Emisja: codziennie, od 27 czerwca, godzina 8:30 oraz poniedziałek-piątek, godzina 18:30

„Peppa i złote kalosze”

Emisja: sobota, 16 lipca, godzina 14:30 oraz niedziela, 17 lipca, godzina 7:15

„Molang”

Emisja: codziennie, od 20 czerwca, godzina 11:15 (2 odcinki)

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *