„Bananowy doktor III” premierowo w TVN 7

Hank był wschodzącą gwiazdą lekarskiego światka Nowego Jorku, jednak wraz ze śmiercią jednego ze swoich pacjentów stracił wszystko. Na ratunek pospiesza mu jego młodszy brat Evan. Razem wyruszają na weekend do Hamptons, miejsca gdzie żyją jedni z najbogatszych ludzi w Stanach. Te dwa, wyjątkowe dni na zawsze zaważą na przyszłości braci i nadadzą jej nowy kierunek.

Podczas pobytu w Hamptons, bracia wpraszają się na przyjęcie w posiadłości lokalnego miliardera. W trakcie dochodzi do nieszczęśliwego wypadku i tylko szybka interwencja Hanka ratuje życie pięknej rezydentce. Czyny nieznanego nikomu medyka zwracają uwagę wszystkich obecnych, między innymi wpływowego multimilionera Borysa, który w zamian za pomoc oferuje braciom pobyt w jednej ze swoich letnich willi. I tak, dziełem przypadku, Hank staje się „medycznym aniołem stróżem” w miasteczku. Zachęcony przez swojego brata i piękną Divyę, która pragnie zostać jego asystentką, Hank decyduje się pozostać w Hamptons, aby nieść pomoc i porady, ludziom którzy najbardziej ich potrzebują. Tym sposobem znów może robić to, w czym jest najlepszy. I tak oto zostaje nowym lekarzem „na żądanie” dla biednych i bogatych.

Pierwszy odcinek III serii zaczyna się kiedy Hank, Evan i Divya zmuszeni są wkroczyć do akcji po tym, jak autobus niefortunnie próbuje wyprzedzić Lamborghini. Chociaż nie ma ofiar śmiertelnych, Hank musi działać szybko, aby ocalić kierowcę autobusu. Tymczasem nowa pacjentka Hanka, Judy, nie ma zamiaru pozwolić, aby jej nietypowe objawy powstrzymały ją przed wydaniem corocznego przyjęcia – zwłaszcza, że w tym roku odbędzie się ono bez udziału jej byłego męża. Na szczęście, Boris oferuje Hankowi wynajęcie lokum. W międzyczasie Evan ze zniecierpliwieniem oczekuje na powrót Paige z jednej z jej licznych, efektownych wycieczek. Jednakże wraz z upływem czasu Evan zaczyna się martwić, że tym razem Paige mogła zniknąć na dobre. Jill po powrocie z Urugwaju ma dla Hanka wielkie wieści, lecz nie okazują się one być dokładnie tym, czego Hank spodziewał się lub co miał nadzieję usłyszeć.

„Bananowy Doktor”

Premiera 3. sezonu: poniedziałek, 28 października, godzina 19:00
Emisja 3. sezonu: poniedziałek-piątek, godzina 19:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *