Bartosz Kwiatek wśród prowadzących „Wystarczy Chcieć” w Polsat News

„Wystarczy Chcieć” przygotowywane pod patronatem Fundacji Polsat rozszerza swoją dotychczasową formułę. Emisja programu w niedziele o godzinie 13:30 w Polsat News.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat News

Znany widzom program „Wystarczy Chcieć” powraca w najbliższą niedzielę, 3 września, na antenę Polsat News w rozszerzonej formule. W nowym sezonie zobaczymy obok historii rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci, również tematy i problemy, z którymi borykają się dzieci zdrowe jak: wady wymowy, hejt w Internecie, czy to w jaki sposób dobrać dziecku odpowiednie biurko. Nie zabraknie również rozmów z ekspertami, od których dowiemy się jaka jest istota prezentowanych w programie przypadków.

W maju tego roku „Wystarczy Chcieć” przeszło niemal rewolucję. Wyszliśmy na zewnątrz, poza studio telewizyjne by pokazać z bliska historie rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci. Dzisiejszy świat jest pełen różnorodnych zagrożeń, które czyhają na nasze pociechy praktycznie z każdej strony. Dlatego też poszerzamy formułę „Wystarczy Chcieć” by pokazać widzom, że również dzieci zdrowe spotykają się z wieloma problemami i wyzwaniami, które potrafią być bardzo uciążliwe, a czasami wręcz stłumić w dziecku naturalną chęć poznania świata czy potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem – mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.

W nowym sezonie obok Izabeli Talabskiej, mamy 10-letniego Olafa, podopiecznego Fundacji Polsat, w roli prowadzącego zobaczymy Bartosza Kwiatka, dziennikarza Polsatu News.

Nowe odcinki „Wystarczy Chcieć” po emisji w telewizji można obejrzeć na portalu Polsatnews.pl w zakładce „Nasze programy”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *