„Batwheels” na kanale Cartoonito

Zapnij pasy i dołącz do Batwheels oraz superbohaterów uniwersum DC – Batmana, Robina i Batgirl, którzy razem bronią Gotham City przed złoczyńcami! Premiera już 18 marca na kanale Cartoonito.

Sprawdź ofertę kanału Cartoonito w PROGRAME TV

Batwheels to pierwszy w historii uniwersum DC serial dla przedszkolaków. Pełna akcji i przygód kreskówka łączy w sobie dwie ulubione motywy małych dzieci – superbohaterów i pojazdy! To Batwheels – niesamowita grupa obdarzonych supermocą pojazdów walczących z przestępczością, broniących Gotham City wraz z zastępami superbohaterów DC. Powołane do życia przez Batkomputer, aby pomóc w obronie Gotham City, bohaterskie Batwheels są wrzucone w przezabawne sytuacje, ucząc się jednocześnie ważnych lekcji życia. Batwheels muszą radzić sobie z wyzwaniami związanymi z byciem nowopowstałą superdrużyną i przedstawiają najmłodszym widzom wartości takie jak przyjaźń, współpraca i odpowiedzialność.

Dołącz do Batwheels w ich pełnych akcji przygodach od godz. 6.00, 18 marca na Cartoonito. Serial przejmie kanał Cartoonito na 9 dni, aż do 26 marca.

Sprawdź godziny emisji serii „Batwheels” w PROGRAMIE TV

Cartoonito zastąpi kanał Boomerang w sobotę 18 marca.

Źródło: Warner Bros. Discovery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *