Serial „Trzy siostry” w CANAL+ online i NOVELAS+

Turecki serial powstał na podstawie bestsellerowej powieści Iclal Aydin o tym samym tytule. Produkcja koncentruje się na losach trzech związanych ze sobą sióstr: pięknej Turkan (Özgü Kaya), wyważonej Donus (Almila Ada) i zbuntowanej Deryi (Melisa Berberoglu). Serial zastąpi na antenie NOVELAS+ dobiegające do finału PŁOMIENIE POŻĄDANIA.

Akcja serialu rozpoczyna się w Ayvalik w 1998 roku. Nesrin (Iclal Aydin) i Sadik (Reha Ozcan) są małżeństwem od dwudziestu pięciu lat. Wiodą dobre życie w małym miasteczku na wybrzeżu Morza Egejskiego. Żyją szczęśliwie razem z trzema córkami, które są sobie tak bliskie, że dzielą jedną sypialnię, marzenia, rozczarowania i szczęście. Kiedy jednak Turkan wychodzi za mąż, nic już nie będzie takie jak wcześniej.

TRZY SIOSTRY to poruszająca historia rodzeństwa, które po latach rozłąki powraca do rodzinnego miasta z różnych stron świata. Każda z sióstr reprezentuje zupełnie odmienny charakter i osobowość, ale łączy je miłość do siebie oraz tajemnicza historia z przeszłości. Turkan, Donus i Derya wychowane były w dobroci i miłości przez Nesrin, ich skromną matkę, która zarabiała na życie jako krawcowa, oraz Sedika, łagodnego ojca, dla którego dziewczyny były oczkiem w głowie. Siostry różnią się od siebie — jedna jest piękna, druga posłuszna, a trzecia posiada naturę buntowniczą.

Turkan, najstarsza z córek, znana jest w całym mieście ze swojej wyjątkowej urody. Jest naiwna, cicha, niewinna i romantyczna. Jest jak dziewczyna, która urodziła się, by być idealną żoną. Donus z kolei to druga z najstarszych córek. Uczęszcza jeszcze do liceum i przygotowuje się do państwowego egzaminu uniwersyteckiego. Uwielbia czytać i pisać, a jej największym marzeniem jest napisanie powieści. I w końcu Derya, najmłodsza z córek, podobnie jak jej siostra Donus chodzi do liceum i przygotowuje się do państwowego egzaminu. Jest buntownicza, sprytna, ale szczera, silna i pełna życia.

Sprawdź ofertę kanałów CANAL+ w PROGRAMIE TV

Serial TRZY SIOSTRY porusza wiele ważnych tematów, takich jak miłość, rodzinne tajemnice, wybaczanie oraz walka z przeciwnościami losu. Oglądaj już 14 marca na antenie NOVELAS+ oraz w serwisie CANAL+ online.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *