Beata Dymacz ponownie w Telewizji Puls

Z początkiem stycznia do Telewizji Puls dołączy Beata Dymacz, która obejmie stanowisko Dyrektora ds. Operacyjnych. Beata Dymacz będzie zarządzała pionem operacyjnym Telewizji Puls, który obejmuje następujące obszary działalności spółki: sprzedaż, finanse, HR, administracja i technika.

Bardzo się cieszę, że Pani Beata Dymacz wraca do Telewizji Puls. Jestem przekonany, że wspólnie, działając w coraz silniejszym zespole, będziemy osiągać dalsze sukcesy – komentuje Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Beata Dymacz była związana z Telewizją Puls od 2006 roku, najpierw jako Dyrektor Finansowy, w latach 2007-2008 również jako Członek Zarządu, a następnie, od 2012 roku, jako Dyrektor ds. Finansowych i Operacyjnych. Po odejściu z Telewizji Puls na początku 2015 roku pełniła funkcję Dyrektora Finansowego w grupie wydawniczej Infor PL.

Beata Dymacz jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 1993-1995 pracowała w firmie doradczej Arthur Andersen. Od 1995 roku była związana z grupą wydawniczą Marquard Media, w której pełniła funkcję Dyrektora Finansowego i zasiadała w zarządach spółek do niej należących. Po skonsolidowaniu działalności grupy Marquard w styczniu 2004 roku została wiceprezesem Marquard Media Polska.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *