Quebonafide i Natalia Zamilska premierowo w Czwórce

Radiowa Czwórka nie zwalnia tempa. Właśnie swoją premierę miał „Żywy Gig vol.4”. Tym razem w ramach kooperacji młodych polskich artystów specjalnie dla Czwórki powstał utwór „Święty Spokój” autorstwa Quebonafide i Natalii Zamilskiej.

Kuba Quebonafide Grabowski, znany również jako Quebo, to polski raper freestyle’owiec. Niepowtarzalny styl artysty sprawił, że jego utwory „hype”, „trip” oraz wiele innych znają wszyscy słuchacze hip-hopu w Polsce. Sam Quebo jest bez wątpienia jedną z najciekawszych postaci młodego pokolenia sceny hip-hop.

Natalia Zamilska to producentka, której nie da się zaszufladkować w jednym muzycznym stylu. Natalia miesza ciężkie brzmienia elektroniki, noisu oraz wysublimowanego industrialu. Choć nie jest jeszcze znana szerokiej publiczności w Polsce, jej twórczość jest doceniana poza granicami naszego kraju. Jej utwór „Duel” został wybrany przez Diora, jako podkład do „Esprit Dior Tokyo 2015 Show – Best Of”.

Artyści specjalnie na zaproszenie radiowej Czwórki spotkali się w studio Polskiego Radia. Efektem tego muzycznego zderzenia jest utwór „Święty Spokój”, który już od wtorku 15 grudnia można usłyszeć wyłącznie na antenie Czwórki oraz obejrzeć na kanale Polskiego Radia na YouTube.

Teledysk do utworu „Święty Spokój” można zobaczyć na stronie youtube.com.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *