„Ben i Kate” – układ prawie idealny w TVN 7

Relacje między rodzeństwem nie zawsze są idealne, szczególnie kiedy więź jest bratersko-siostrzana. Wtedy mimo dobrych chęci zdarzają się sytuacje w których emocje biorą górę nad rozumem, prowadząc do szeregu dziwnych, śmiesznych i niekiedy krępujących wydarzeń. Dlatego gdy po latach do rodzinnego miasteczka powraca lekkoduch Ben, życie jego poukładanej siostry Kate wywraca się do góry nogami. Już od 23 lutego na antenie TVN 7 fani komedii będą mogli śledzić losy prawdziwie amerykańskiego rodzeństwa, w serialu „Ben i Kate”.

Odpowiedzialna Kate Fox (Dakota Johnson) ma ustabilizowane życie. Mimo przeciwności losu, udaje jej się pracować i być dobrą matką dla pięcioletniej Maddie. Kiedy Kate postanawia na nowo ułożyć sobie życie uczuciowe, na progu jej domu staje młodszy brat Ben (Nat Faxon).

Zwariowany, nieodpowiedzialny, ale uwielbiany przez wszystkich mężczyzna nie ma najlepszego startu w nowym miejscu. Jego pojawienie się u Kate niszczy jej pierwszą od dłuższego czasu randkę. Chociaż Ben twierdzi, że za jego powrotem nie stoi nic więcej niż chęć zobaczenia siostry. Okazuje się, że tak naprawdę wrócił dla swojej byłej dziewczyny, która właśnie zamierza wziąć ślub z innym mężczyzną. Od tego momentu rozpoczyna się cały splot niezwykle zabawnych i niecodziennych zdarzeń, które nie tylko bawią, ale też uczą jak dbać o pozytywną atmosferę w rodzinie. Bo jak poradzić sobie z nowym amantem u boku dawno niewidzianej siostry, która próbuje ułożyć sobie życie na nowo? Albo jak pogodzić się z przeszłością, która tak mocno wpływa na relacje dorosłego już rodzeństwa, próbującego odbudować swój kontakt? Na te i inne pytania odpowiedzą kolejne odcinki serialu „Ben i Kate”, który otrzymał w 2013 roku nominację do People’s Choice – Nagrody Amerykańskiej Publiczności, potwierdzając tym samym swoją popularność i wyjątkowo komediowy charakter.

Premiera pierwszej serii została zaplanowana na 23 lutego o godzinie 9:30. Emisja kolejnych odcinków w soboty, w godzinach porannych.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *