„Big Box Little Box” w niedziele i poniedziałki na antenie Czwórki

Najnowszą polską produkcję Czwórki (TV4) – „Big Box Little Box” – widzowie stacji będą mogli oglądać już od 2 października 2016 roku w niedziele o godzinie 20:00 i w poniedziałki o godzinie 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Czwórki

„Big Box Little Box” to program rozrywkowy, którego bohaterowie zmierzą się z najbardziej zaskakującymi gadżetami, jakie zrodziła ludzka inwencja. Rodziny i grupy znajomych – o różnym stylu życia, zainteresowaniach czy podejściu do technicznych nowinek – w różny sposób radzą sobie z wyzwaniami takimi jak opanowanie obsługi lewitującego ekspozytora czy korzystanie z zestawu do gry w koszykówkę w toalecie.

Ich zmagania – czasem imponujące a czasem rozpaczliwe – przynoszą różne rezultaty, ale zawsze skutkują dużą dawką komizmu.

Program oparty jest na nowym formacie, który ma już za sobą pierwsze sukcesy w największej stacji komercyjnej w Wielkiej Brytanii – ITV i niemieckiej VOX, a w tym sezonie debiutuje także w Norwegii i Szwecji.

Reżyserem polskiej edycji show jest Michał Brożonowicz („Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”), a producentem – EndemolShine Polska („Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „MasterChef”).

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *