Październik 2016 na FOX Comedy

W październiku 2016 roku na FOX Comedy zagoszczą „Królowe krzyku”. W nadchodzącym sezonie znane miłośnikom pierwszej serii studentki, przeniosą się do szpitalnej rzeczywistości. W ośrodku należącym do dziekan Munsch – w tej roli nieoceniona Jamie Lee Curtis – na bohaterki czekają kolejne mroczne, ale też jeszcze śmieszniejsze przygody i zbrodnie.

Oprócz znanych z pierwszej części „królowych” na ekranach pojawią się również tzw. „królowie krzyku”, w tej roli John Stamos oraz Taylor Lautner – którzy wcielą się w przystojnych lekarzy.

„Królowe krzyku 2”

Tytułowe „Królowe krzyku” powrócą w wielkim stylu. Potężna dawka czarnego humoru, parodii krwawego horroru oraz zagadkowego kryminału rozbawi nawet najbardziej zatwardziałych pesymistów. Jak mówią twórcy, w nowym sezonie jest jeszcze zabawniej i straszniej.

Wśród producentów serialu znajdują się Ryan Murphy i Brad Falchuk, czyli autorzy sukcesu „American Horror Story” oraz „Glee”.

Drugi sezon rozpoczyna się 3 lata po wydarzeniach z pierwszej serii. Główne bohaterki kończą studia, opuszczają kampus i przenoszą się w zupełnie nowe miejsce. Tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć główne postacie na terenie szpitala należącego do dziekan Munsch – w tej roli Jamie Lee Curtis („Halloween”, „Rybka zwana Wandą”, „Prawdziwe kłamstwa”), laureatka nagród BAFTA i dwukrotna zdobywczyni Złotych Globów – która szpitalny majątek nabyła dzięki sprzedaży swojej książki. Obok Curtis, przy sterach, stanie żywiołowa Kirstie Alley, która wcieli się w rolę administratorki szpitala. Znana z takich produkcji jak „I kto to mówi” oraz „Zabójcza piękność”, laureatka nagrody Emmy – zaczaruje swoim głosem miłośników jej mistrzowsiej gry aktorskiej.

Nowe otoczenie nie oznacza jednak diametralnej zmiany – „królowe” pozostaną takimi, jakimi pokochali je widzowie – nadal będą otoczone tajemniczymi zbrodniami, połączonymi z fascynującymi, a momentami komicznymi przypadkami medycznymi.

W październiku na ekranach po raz kolejny zagości znana fanom serialu Chanel Oberlin – w tej roli Emma Roberts („American Horror Story”, „Krzyk 4”). O potężną dawkę czarnego humoru zadbają również: nominowana do Złotych Globów i Emmy – Lea Michele („Glee”), nominowana do Oscara za rolę w filmie „Mała miss” – Abigail Breslin oraz Keke Palmer („Całe życie z wariatami”). Wraz z nowym sezonem pojawią się też nowe twarze, czyli tzw. „królowie krzyku”: John Stamos („Pełna chata”, „Dziadek z przypadku”), który wcieli się w postać dr. Brocka Holta oraz Taylor Lautner („Saga Zmierzch”), który będzie grał dr. Cassidy’ego Cascade’a.

Nowe twarze często oznaczają nowe romanse. Czy teaserowe przewidywania okażą się prawdziwe i serce przystojnego dr. Brocka zabije szybciej do Channel Oberlin?

Oprócz szpitalnej załogi do serialu powróci również Jerry O’Connell („Sliders – Piąty wymiar”, „Pirania 3D”). W jakiej roli pojawi się tajemniczy pan ze strzykawką z serialowych zajawek?

W tym sezonie niespodzianką będzie również sama scenografia. Wystrój i motywy z serialowego szpitala przeniosą widzów do ośrodka znanego im z „Hallowen 2”, przywracając morderców z przeszłości. To jeszcze nie koniec filmowych powiązań – w ostatnich teaserach Ryan Murphy nawiązuję do „Milczenia owiec”, a Lea Michele zmienia się w Hannibala Lectera.

Premiera: czwartek, 13 października, godzina 22:00
Emisja: czwartek, godzina 22:00

„Wirtualna liga 7”

W październiku na FOX Comedy powraca ostatni 7. sezon serialu „Wirtualna liga”. Kolejna odsłona serialu o grupce starych przyjaciół, którzy grają w wirtualnej lidze piłkarskiej, czyli organizują wirtualne mecze na punkty z prawdziwymi, profesjonalnymi zawodnikami. Przyjrzymy się z przymrużeniem oka codziennemu życiu zawodników i kibiców, a w szczególności ich przyjaźniom, problemom małżeńskim i dorastaniu dzieci.

O potężną dawkę nie tylko sportowego humoru zadbają: Jenny – w tej roli Katie Aselton („Dark”, „Black Rock”), Pete – Mark Duplass („Siostra twojej siostry”, „Czworo do pary”), Ruxin – Nick Kroll („Nocna randka”, „Poznaj naszą rodzinkę”), Taco – Jon Lajoie („Złe gliny”), Kevin – Stephen Rannazzisi („Oficer Blart”) oraz Andre – Paul Scheer („Ślubne wojny”, „Pirania 3D”).

W prawdziwym życiu Mark Duplass – serialowy Pete – poślubił Katie Aselton, którą gra Jenny.

Premiera: sobota, 1 października, godzina 21:55 (2. odcinki)
Emisja: sobota, godzina 21:55

„Mój kuzyn Vinny”

Dwaj młodzi mężczyźni (Bill i Stan) zostają niesłusznie oskarżeni o morderstwo. Jeden z nich decyduje się na skorzystanie z usług jąkającego się adwokata z urzędu, drugi postanawia poprosić o pomoc swojego kuzyna Vinny’ego. W roli głównej legendarny, doceniany przez krytyków filmowych – Joe Pesci, laureat Oscara oraz nagród BAFTA, znany z takich produkcji jak „Kevin sam w Nowym Jorku”, „Kevin sam w domu” czy „Chłopcy z ferajny”.

Emisja: wtorek, 4 października, godzina 22:00

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *