Big Time Rush idą w ślady Beatlesów

Dobra wiadomość dla fanów Kendalla, Jamesa, Carlosa i Logana! W 2013 rusza produkcja czwartego sezonu Big Time Rush, emitowanego na kanale Nickelodeon. Trzynaście nowych odcinków z udziałem superutalentowanych chłopaków powstanie w Los Angeles. Zanim nowy sezon ujrzy światło dzienne, Nickelodeon wyemituje film z udziałem chłopaków, zatytułowany „Big Time Rush w akcji”.

Big Time Beatles

Film zainspirowany jest słynnymi komediami z udziałem Beatlesów – „Help!” i „A Hard Day’s Night”. W „Big Time Rush w akcji” będzie można usłyszeć piosenki tej legendarnej grupy: „Help!”, „A Hard Day’s Night”, „We Can Work It Out” i „Revolution”. Oprócz klasyki Beatlesów, Big Time Rush zaśpiewają też piosenki ze swojego albumu „Elevate”. W filmie znajdziemy wiele innych nawiązań do słynnej piątki z Liverpoolu – pojawi się agentka Penny Lane, a tajemniczy gadżet, który może zniszczyć Ziemię, to nic innego jak „the Beetle”.

Help!

W nowym filmie Kendall, James, Carlos i Logan jadą do Londynu w pierwszą światową trasę koncertową. Zamiast muzycznych wrażeń, przyjaciele zostają wplątani w niezwykłą misję – ich bagaże zostały podmienione na lotnisku i chłopcy odkrywają w swoim ekwipunku urządzenie, które, w niewłaściwych rękach, może zniszczyć świat. Ich śladami podążają czarny charakter – Maxwell, brytyjscy agenci specjalni i miliarder Sir Atticus Moon, który za wszelką cenę chce odzyskać swoje tajemnicze urządzenie. Na pomoc chłopakom rusza nastoletnia agentka – Penny Lane. W filmie nie zabraknie kaskaderskich popisów, takich jak wyskakiwanie z helikoptera i brawurowa jazda szybkimi samochodami.

All You Need is Love

W tej chwili, ekipa Big Time Rush odbywa trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Na jednym z ostatnich koncertów widziano Halston Sage, gwiazdę, która gościnnie wystąpiła w innym serialu emitowanym w Nickelodeon – „Victoria znaczy zwycięstwo”. Podobno James trzymał się z nią za rękę, co może świadczyć o tym, że para wcale się nie rozstała…

„Big Time Rush w akcji”

Emisja: sobota, 22 września, godzina 12:30
niedziela, 23 września, godzina 19:40

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *