Anita Włodarczyk i Natalia Siwiec w programie „Kuba Wojewódzki”

Jakub nie schodzi do podziemia. W tym sezonie znowu go zobaczycie. I znowu weźmie w obroty celebrytów. Na początek dwie kobiety, o których w ostatnim czasie mówiła cała Polska – wicemistrzyni olimpijska w rzucie młotem z Londynu – Anita Włodarczyk oraz miss Euro 2012, dziewczyna, która pokazała całej Europie, jak należy kibicować piłkarzom – Natalia Siwiec.

Studio to samo, kanapa ta sama, Wodzianka ciągle gorąca, a Kuba wiecznie spragniony. Żyd, gej, patriota, prawdziwy Polak. Fan kobiecych kształtów. ldol młodzieży. Nic dziwnego – on jeden zna odpowiedź na pytanie: Jak żyć? Zawstydził premiera. I Chucka Norrisa. Za przeproszeniem – taki tam… Kuba Wojewódzki… I zasiadł na swojej skórzanej kanapie w studio. Jesienne programy jak zwykle pełne będą Kuby, a ten jak zawsze skromnie opowie o swoich talentach, zaletach i misji. Na kanapie obok zasiądą kolejni nieszczęśnicy, którzy odważyli się na spotkanie z mistrzem ciętej riposty. W pierwszym odcinku nowej serii nasze narodowe srebro – Anita Włodarczyk, która z Londynu przywiozła medal w rzucie młotem oraz Natalia Siwiec, która z dnia na dzień stała się najbardziej rozpoznawalną polską kibicką.

W kolejnych odcinkach gośćmi Kuby będą celebryci, artyści, politycy, sportowcy, dziennikarze. Znani, ale niekoniecznie lubiani. Na pewno ciekawi. Porozmawiają o bieżących wydarzeniach, ale przede wszystkim o ich życiu prywatnym, zawodowym, uczuciowym i… o Kubie, bo to kopalnia tematów. Kto odważy się w tym sezonie zmierzyć z kontrowersyjną gwiazdą show-biznesu? A może to Kuba będzie zaskoczony?

Na koniec show tradycyjnie występować będą znani, ale i debiutujący muzycy.

Pierwszy odcinek siódmej serii „Kuby Wojewódzkiego” już 4 września o 22:30.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *