BKFC: Fight Night Fort Lauderdale na żywo wyłącznie w Fightklubie

W nocy z czwartku na piątek (21/22 kwietnia) w słonecznym Fort Lauderdale kolejna uczta dla fanów pojedynków na gołe pięści. Tym razem na Florydzie walką wieczoru będzie starcie wagi ciężkiej: Joey Beltran vs Frank Tate. Na żywo w Fightklubie!

Sprawdź godziny transmisji BKFC w PROGRAMIE TV

Walka wieczoru na kolejnej gali BKFC zapowiada się niezwykle intrygująco, spodziewać należy się bowiem widowiskowego starcia w królewskiej kategorii wagowej, w dodatku pojedynku z udziałem bardzo doświadczonych i znakomicie walczących fighterów. W okrągłym oktagonie były gwiazdor UFC, Joey „The Mexicutioner” Beltran, będzie chciał udowodnić, że wciąż rządzi w kategorii ciężkiej. Ewentualna wygrana z Frankiem „Big” Tate’em na pewno podreperowałaby jego notowania i pozwoliła mu wrócić do gry na mistrzowskiej karuzeli.

Beltran w przeszłości posiadał już mistrzowski pas wagi ciężkiej, a nawet dwukrotnie bronił go z powodzeniem, przegrana w ostatniej walce z Arnoldem Adamsem pozbawiła go jednak tytułu. Na Florydzie „The Mexicutioner” zrobi wszystko, aby udowodnić, że wciąż może być najlepszy. Wygrana oznaczałaby niemal na pewno kolejną możliwość walki o pas. Tyle że Tate również doskonale zdaje sobie sprawę, jakie karty leżą na stole. On także wie, że zwycięstwo w Fort Lauderdale może być dla niego trampoliną do dalszej kariery. Jeśli w piątkową noc zwycięży, stanie się niemal naturalnym pretendentem do mistrzowskiej walki, pokonanie supergwiazdy takiej jak Beltran na pewno nie przejdzie bowiem w świecie sportów walki bez echa.

Sprawdź ofertę kanału Fightklub w PROGRAMIE TV

W innym ciekawie zapowiadającym się pojedynku niepokonany kandydat na mistrza wagi lekkiej, Walijczyk James „Lights Out” Lilley (4-0-1), zadebiutuje w BKFC, mierząc się z mającym już całkiem pokaźną rzeszę fanów Adamem Pellerano (3-1), który wygrał dwa swoje ostatnie pojedynki. Walijczyk to jeden z najlepszych fighterów ze Starego Kontynentu, który do Stanów Zjednoczonych przyjeżdża w jednym celu – podbić BKFC. Jego rywal zna już jednak smak walki w tej organizacji, zna smak zwycięstwa w Bare Knuckle Fighting Championship i zrobi wszystko, aby po walce to on mógł cieszyć się z wygranej.

Źródło: Media Production

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *