Sabina Szewczyk z koncertem w radiowej Trójce

Ma na koncie udział w koncercie Debiutów podczas Festiwalu w Opolu i pierwsze miejsce na Liście Przebojów Trójki. Wokalistka i songwriterka Sabina Szewczyk zaśpiewa 24 kwietnia na scenie Muzycznego Studia im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. Początek wydarzenia o godz. 19.05. Transmisja na antenie Programu 3 Polskiego Radia, a także – w formie streamingu wideo – na Facebooku i kanale YouTube stacji oraz stronie trojka.polskieradio.pl. Koncert z udziałem publiczności – zaproszenia można zdobyć słuchając Trójki.

Sabina Szewczyk mówi o swojej twórczości, że jest ona „połączeniem subtelnego głosu z elektroakustyczną muzyką”. Pochodząca z Rydułtów artystka ma na koncie debiutancki album „Unisono”, wydany w 2021 roku. W tym samym roku wokalistka zakwalifikowała się do 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie na koncercie Debiutów zaśpiewała napisaną przez siebie piosenkę „Pancerny płaszcz”. Wśród scenicznych sukcesów Sabiny można też wymienić drugie miejsce na festiwalu „Scyzoryki” w Kielcach oraz udział w koncercie finałowym Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie.

Całkiem niedawno artystka dopisała do swojego CV kolejny sukces – jej utwór „Lupa”, będący nastrojową balladą o synthpopowym zabarwieniu, zajął pierwsze miejsce w pierwszym notowaniu nowej Listy Przebojów Trójki.

Kolejnym wyzwaniem na artystycznej drodze Sabiny będzie koncert w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Wokalistce będzie towarzyszył zespół w składzie: Marek Kowalski (gitara), Krzysztof Mandrysz (bas) oraz Natalia Krząkała (perkusja).

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *