Blok Comedy Central Extra na kanale Comedy Central Family

Już 22 stycznia br. oferta kanału Comedy Central Family zostanie wzmocniona o nowe pasmo programowe – Comedy Central Extra. W jego ramach emitowane będą najlepsze i najzabawniejsze filmy komediowe, serialowe nowości i kultowe programy, takie jak „Brooklyn 9-9”, „Seks w wielkim mieście”, „Rick i Morty”, a także polskie produkcje Comedy Central. Pasmo Comedy Central Extra będzie dostępne codziennie od 20.00 do 02.30 na antenie Comedy Central Family.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Comedy Central Family

Blok programowy Comedy Central Extra to jeszcze większa ilość najlepszych i najzabawniejszych filmów, seriali oraz animacji, sygnowanych logiem marki Comedy Central. W ramach pasma na antenie pojawią się produkcje, które zapewniają najlepszą rozrywkę, w tym kultowe amerykańskie filmy komediowe. W ramówce pojawią się takie produkcje, jak „Sok z żuka”, „Dwaj Zgryźliwi Tetrycy”, „Starsky i Hutch” czy szalone komedie z udziałem Jima Carrey’a: „Ace Ventura: Zew Natury”, „Ace Ventura: Psi Detektyw”, „Maska” i „Głupi i głupszy”.

Pasmo Comedy Central Extra to także znakomite seriale, jak m.in. opowiadający o zabawnych perypetiach nowojorskich policjantów serial „Brooklyn 9-9”, przenosząca widzów w złote lata 80-te produkcja „Goldbergowie”, cieszące się ogromną popularnością animacje „Rick i Morty” i „South Park”, kultowy „Seks w wielkim mieście” i prawdopodobnie najbardziej absurdalny program rozrywkowy w historii, czyli „Latający cyrk Monty Pythona”.

W paśmie Comedy Central Extra nie zabraknie również uwielbianych przez widzów polskich produkcji. Miłośnicy dobrego stand-upu znajdą coś dla siebie w postaci show „Comedy Club”, w którym wystąpią zarówno znani przedstawiciele sceny komediowej w Polsce jaki i ci, którzy w stand-up”ie stawiają pierwsze kroki. Inną lokalną propozycję stanowi „Drunk History – pół litra historii” czyli pierwszy w Polsce program, w którym znani aktorzy i muzycy, będąc na lekkim rauszu, opowiadają nieznane historie z dziejów Polski.

Viacom International Media Networks Polska pragnie, aby widzowie stacji komediowych należących do naszego portfolio, mieli dostęp do możliwie szerokiego wachlarzu programów rozrywkowych najwyższej jakości, z których słynie marka Comedy Central. Dlatego też zdecydowaliśmy się stworzyć odrębny blok programowy Comedy Central Extra, na który złożą się filmy, seriale oraz animacje. Wierzymy, że dzięki wprowadzeniu tego pasma nasza oferta komediowa będzie jeszcze atrakcyjniejsza i bardziej komplementarna, co w efekcie pozwoli nam na zaspokojenie oczekiwań jeszcze większej liczby widzów – powiedział Daniel Reszka, ‎Vice President, Youth & Emerging Brands CEE – Viacom International Media Networks Polska.

W kolejnych miesiącach do pasma Comedy Central Extra będą dołączane kolejne programy, w tym również premierowe filmy oraz seriale. Wprowadzenie bloku zostanie wsparte kampanią promocyjną, obejmującą telewizję, prasę, internet oraz outdoor. Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała agencja Huta 19, za zakup mediów odpowiada Starcom.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *