Serial „The Outpost” na kanale SCI FI

NBCUniversal International Networks (NBCUIN) ogłosiło zakup serialu „The Outpost” – nowej, oryginalnej produkcji SCI FI przeznaczonej dla kanałów marki spoza USA. Producentami wykonawczymi serialu są Dean Devlin, współscenarzysta i producent filmu „Stargate” z 1994 r. oraz Jonathan Glassner, showrunner i producent serialu „Gwiezdne wrota”. 10 godzinnych odcinków pojawi się na kanale SCI FI w Polsce jeszcze w 2018 r.

Śledź szczegóły w programie telewizyjnym kanału SCI FI

„The Outpost” to przygodowy serial fantasy opowiadający o losach Talon (w tej roli Jessica Green znana z „Roman Empire”, „Ash vs Evil Dead”) – silnej i niezależnej bohaterki, która jest jedyną ocalałą przedstawicielką rasy Czarnokrwistych. Wiele lat po tym, jak cała jej wioska została zniszczona przez gang brutalnych najemników, Talon udaje się do oddalonej od cywilizacji bazy, śledząc zabójców swojej rodziny. W podróży do odległej placówki dziewczyna odkrywa, że ​​posiada tajemniczą nadprzyrodzoną moc, którą musi nauczyć się kontrolować, aby uratować siebie i obronić świat przed fanatycznym religijnym dyktatorem.

W obsadzie „The Outpost” pojawi się również Kristian Nairn (Hodor z „Gry o tron”, „Mythica”), Jake Stormoen (znany z „Extinct”, serii „Mythica”), Andrew Howard („Hatfields and McCoys: Wojna Klanów”, „Hell on Wheels”), Anand Desai-Barochia („Emmerdale”, „Lake Mead”) i Robyn Malcolm („Tajemnice Laketop”, „Hostiles”).

Poza Devlinem i Glassnerem, za produkcję „The Outpost” odpowiada zespół Marcusa Roskina i Rachel Olschan-Wilson z wytwórni Electric Entertainment oraz zespół Arrowstorm Entertainment, którym kierują Jason Faller i Kynan Griffin (odpowiedzialni za serię filmów „Mythica”) oraz Jennifer Griffin z tej samej firmy. Twórcami serialu jest duet Kynan Griffin i Jason Faller.

–  SCI FI to kanał w całości poświęcony tematyce science fiction, który jest doskonałym miejscem spotkań dla prawdziwych fanów gatunku – powiedział Steve Patscheck, EVP Global Programming, NBCU International Networks. – Serial „The Outpost” pokazuje zaangażowanie SCI FI w tworzenie społeczności spod znaku fantasy, zjawisk paranormalnych i superbohaterów dla fanów z całego świata. Z niecierpliwością czekamy na premierę serialu – dodał.

Cieszymy się z długofalowej współpracy z NBCUniversal International, która już wkrótce zaowocuje powstaniem kolejnej koprodukcji – powiedziała Sonia Mehandjiyska, Head of International Distribution, Electric Entertainment.

Jesteśmy podekscytowani współpracą z NBCUIN i SCI FI na arenie międzynarodowej. Fani i pasjonaci gatunku na całym świecie przełączają się na SCI FI w poszukiwaniu najlepszych filmów i seriali o tematyce sci-fi, i wiemy, że „The Outpost” spełni ich oczekiwania – powiedział Jason Faller, producent wykonawczy, Arrowstorm Entertainment. – Świetna obsada i wciągający scenariusz sprawią, że widzowie już wkrótce odkryją swoją nową ulubioną serię fantasy.

Electric Entertainment będzie prowadziło sprzedaż produkcji dla krajów, w których nie nadaje SCI FI podczas wydarzenia NATPE and Berlin.

Biuro Rozwoju Gospodarczego Gubernatora stanu Utah oraz Utah Film Commission, pod kierownictwem Virginii Pearce umożliwiło zlokalizowanie produkcji na terenie stanu Utah.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *