Serial „Odpowiednik” w HBO GO i HBO

Nowy serial „Odpowiednik” („Counterpart”) przedstawia historię pracującego w ONZ mężczyzny, który odkrywa, że zatrudniająca go agencja skrywa tajemnicę dotyczącą furtki do innego wymiaru. W roli głównej występuje laureata Oscara i Złotego Globu – J.K. Simmons. Produkcja debiutuje w HBO GO 22 stycznia. Premiera w HBO została zaplanowana na 16 lutego o godz. 20.10.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału HBO

Howard Silk (J.K. Simmons) jest pracownikiem niższego szczebla jednej z agencji ONZ mieszczącej się w Berlinie. Wiedzie spokojną egzystencję. Pewnego dnia wszystko jednak się zmienia. Silk odkrywa, że jego jednostka skrywa tajemnicę dotyczącą przejścia do innego wymiaru. Zagubiony nie wie, co robić. Szybko uświadamia sobie, że stał się częścią groźnej intrygi. Postanawia działać. Tylko w ten sposób jest w stanie uchronić się przed niebezpieczeństwem.

Fascynujący, dziesięcioodcinkowy serial science fiction, który porusza problem tożsamości, przeznaczenia oraz utraconej miłości. W głównych rolach występują laureat Oscara i Złotego Globu J.K. Simmons („Whiplash”, serial „Oz”), Olivia Williams („Była sobie dziewczyna”) oraz Harry Lloyd (serial HBO „Gra o tron”). Twórcą serialu jest Justin Marks („Księga dżungli”). Za reżyserię dwóch pierwszych odcinków odpowiada nominowany do Oscara Morten Tyldum („Gra tajemnic”). Producentem serialu jest telewizja Starz.

Pierwszy odcinek serialu „Odpowiednik” już jest dostępny w serwisie HBO GO. Od 16 lutego serial będzie emitowany w HBO o godz. 20.10. Nowe odcinki będą się pojawiały co tydzień w piątki.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *