Bohaterowie „The HAPPOS Family” na tropie Yeti

Boomerangowa rodzinka hipopotamów niespodziewanie trafi na ślady olbrzyma! Widzowie będą mieli okazję sprawdzić, czy pogłoski o grasującym po parku safari Happo Yeti są prawdziwe. Premiera nowych odcinków serialu już 14 stycznia.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

W parku safari „The HAPPOS Family” nie ma miejsca na nudę. Za dnia rodzinka sympatycznych hipopotamów grzecznie pozuje do zdjęć i zabawia turystów. Jednak wieczorem, gdy odwiedzający opuszczają ogród zoologiczny, przychodzi czas na dobrą zabawę i zwariowane przebieranki.

Tym razem hipcie wypatrzą na piasku ślady stóp olbrzymich rozmiarów. Doc i Handy Happo będą przekonani, że pozostawił je po sobie Happo Yeti. Szalona przygoda bohaterów rozpocznie się, gdy wyruszą na poszukiwania tajemniczego gościa. Lecz kiedy Doc przemieni się w swoje potworne alter ego – Frankiego, sprawy przybiorą nieoczekiwany bieg. Dotychczas, mimo usilnych starań wyjątkowego hipcia, nikt się go nie bał. Czy tym razem będzie inaczej?

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu „The HAPPOS Family” już 14 stycznia. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 13:50 na kanale Boomerang.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *