Boyowe chędożenie Ewy Wanat i Andrzeja Depko w Polskim Radiu RDC

W sobotę, 14 czerwca br. w ramach obchodów Imienin Jana Kochanowskiego w Ogrodzie Krasińskich, Ewa Wanat i Andrzej Depko poprowadzą dyskusję ze słuchaczami. Rozmowa, której ton nada utwór „Nowoczesna sztuka chędożenia” Tadeusza Boya-Żeleńskiego transmitowana będzie na  antenie Polskiego Radia RDC.

Imieniny Jana Kochanowskiego to wydarzenie stwarzające okazję do dyskusji o wartościach i wpływach literatury na codzienne życie człowieka. Jest też pretekstem do wspierania czytelnictwa i promowania polskich autorów. Motywem przewodnim tegorocznych obchodów będzie twórczość Tomasza Boya-Żeleńskiego, z ukierunkowaniem na poruszaną przez niego tematykę obyczajowości polskiego społeczeństwa. Związani z Polskim Radiem RDC – Ewa Wanat i Andrzej Depko, inspirując się tekstem „Nowoczesna sztuka chędożenia” autorstwa Boya-Żeleńskiego, zainicjują rozmowę z obecnymi na miejscu uczestnikami imprezy. Ta wieczorna dyskusja na temat seksualności Polaków, będzie uwieńczeniem – odbywających się przez całą sobotę na dwóch scenach w Ogrodzie Krasińskich – wydarzeń poświęconych gościowi literackiemu trzeciej edycji święta książki, jakim są Imieniny Jana Kochanowskiego.

Ewa Wanat – Redaktor Naczelna i Dyrektor Programu RDC wraz z seksuologiem Andrzejem Depko, w każdy wtorek na antenie swojej Stacji, prowadzi nadawaną po 22:00 audycję „Wanat i Depko o seksie”. Przełamując tabu, oswajają sferę erotyki. Tak jak podczas planowanego spotkania w Ogrodzie Krasińskich, głos w dyskusji zawsze zabierają słuchacze. Duet na wspólnym koncie ma również publikację książki „Chuć, czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie”.

Tych, którzy nie zdecydują się na osobisty udział w dyskusji, Polskie Radio RDC zaprasza przed odbiorniki o godzinie 21:00.

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *