Igor Nurczyński prezesem FM PRO (zdjęcie)

Igor Nurczyński dołączył do ATM Grupy – największej polskiej niezależnej firmy producenckiej. Jako prezes spółki zależnej FM PRO będzie odpowiedzialny m.in. za organizację eventów i koncertów. Pierwszą dużą imprezą będzie Wromantic Festival z udziałem m.in. takich gwiazd jak James Blunt i James Arthur, których występ będzie można obejrzeć 22 czerwca na wrocławskim stadionie. W planach firmy jest współpraca przy organizacji tak prestiżowych wydarzeń jak Europejska Stolica Kultury 2016 i World Games w 2017 roku.

FM PRO została powołana w drugiej połowie ubiegłego roku. ATM Grupa posiada 50% udziałów, pozostałe udziały należą do Mirosława Walczaka i Filipa Majchrowskiego. Filip Majchrowski jest jednocześnie wiceprezesem Zarządu.

Zadaniem nowego prezesa jest koordynowanie działań FM PRO w dziedzinie całościowej obsługi eventowej z wykorzystaniem wszystkich zasobów ATM Grupy – know how i zaplecza technicznego. Igor Nurczyński nie rozstaje się z mediami elektronicznymi i będzie nadal zajmował się działalnością nadawczą.

Aktualnie kończymy tematy, które zostały rozpoczęte przez Filipa i Mirka – 22 czerwca odbędzie się festiwal Wromantic, jesteśmy też w trakcie organizacji wielkiego wydarzenia ekonomiczno–politycznego, Global Forum oraz cyklicznej imprezy kulinarnej trwającej pięć dni, „Europa na widelcu” – mówi Igor Nurczyński. – Przygotowujemy się już do udziału w takich przedsięwzięciach jak: „Europejska stolica Kultury 2016” i „World Games 2017”. I dodaje – Moja druga część kontraktu dotyczy działalności nadawczej, która od dawna jest moim głównym zajęciem. Będę dalej ją kontynuował w ATM Grupie.

Igor Nurczyński jest znawcą i fanem muzyki. W dorobku ma wywiady i rozmowy z większością polskich gwiazd, a także zagranicznych, m.in.: Lady Gagą, Linkin Park, Pink, Keshą, Nicole Scherzinger. Już wcześniej współpracował z ATM Grupa m.in. przy produkcji programu muzycznego „PAŁER”, cyklu programów pt. „Zerwane więzi” czy „Świata według Kiepskich”.

atmgrupanurczynski

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *