BRAVE CF 38 na żywo w Fightklubie

Eksperci oceniają, że to jedna z najdynamiczniej rozwijających się organizacji MMA na świecie. I nie ma się czemu dziwić, skoro tylko w dwóch pierwszych latach działalności zorganizowała ona 21 gal. Kolejna już w sobotę na żywo w Fightklubie!

Sprawdź ofertę kanału Fightklub w PROGRAMIE TV

BRAVE CF ma swoje korzenie w Bahrajnie, a pierwszą galę zorganizowało 23 września 2016 roku. W dziesięciu zaplanowanych wówczas pojedynkach rękawice skrzyżowali fighterzy z trzynastu krajów, a ozdobą eventu była walka w wadze lekkiej pomiędzy Abdulem-Kareemem Al-Selwadym i Ramim Azizem. Po pierwszym sukcesie przyszły kolejne – następne gwiazdy w oktagonie i coraz atrakcyjniejsze miejsca eventów. Tylko w ostatnich ośmiu wydarzeniach BRAVE CF gościło w Indiach, Republice Południowej Afryki, Kirgistanie, Arabii Saudyjskiej, Kolumbii, Abu Zabi, na Słowenii i dwukrotnie w Rumunii.

Teraz przyszła kolej na podbój kolejnego zakątka naszej planety, następna, 38. gala spod znaku BRAVE CF odbędzie się bowiem w Sztokholmie, a kibice w naszym kraju zobaczą ją na żywo na antenie Fightklubu. Transmisja ze stolicy Szwecji już w sobotę 8 sierpnia. Podczas eventu fani MMA zobaczą dwie ekscytująco zapowiadające się walki w wadze superlekkiej, dwie w koguciej, a także pojedynek wieczoru z udziałem Abdoula Abdouraguimova i Carla Bootha oraz jedno starcie kobiet z dwoma Szwedkami w rolach głównych, Malin Hermansson i Elin Oberg.

Transmisja gali 8 sierpnia od godz. 18:00 wyłącznie w Fightklubie!

Źródło: Media Production

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *