Brazylijska telenowela „Dzika miłość” w Novelas+

Nominowana do International Emmy Awards DZIKA MIŁOŚĆ to 120-odcinkowa historia ukazująca prawdziwą moc uczucia. Widzowie już mogą śledzić przygody rodziny farmera José i jego syna Jove na antenie NOVELAS+.

Sprawdź godziny emisji telenoweli „Dzika miłość” w PROGRAMIE TV

Akcja serialu osadzona jest w Brazylii. Cała historia losów rodziny rozpoczyna się w Pantanal. Po tajemniczym zniknięciu potężnego farmera Joventino, jego ziemie przejmuje syn José. W drodze do Rio de Janeiro poznaje piękną kobietą o imieniu Madeleine, a owocem ich miłości jest syn Jove. Krótko po ślubie rozpoczynają się jednak problemy pary. Madelaine tęskni za życiem w stolicy i nie umie sobie poradzić z mieszkaniem na prowincji i byciem żoną rolnika. Czuje się samotna, gdy mąż całymi dniami przebywa poza domem, a jedyną towarzyszką Madelaine jest pokojówka Filó. Madeline jest nieufna wobec Filó i wkrótce okazuje się, że jej podejrzenia były uzasadnione – w przeszłości Filo była prostytutką i miała romans z José. Czara goryczy się przelewa, a Madelaine ucieka z rancza i postanawia wrócić do Rio de Janeiro. Kobieta zabiera ze sobą małego synka Jove.

Dwadzieścia lat później, dorosły już Jove rusza w poszukiwaniu ojca i swoich korzeni. Obaj mężczyźni są bardzo szczęśliwi z powodu ponownego spotkania i drugiej szansy na zbudowanie więzi. Pomimo radości, między ojcem i synem pojawia się również wiele kontrastów i nieporozumień. Widoczne są różnice między tradycyjnym José, który całe życie spędził na prowincji i poświęcił prowadzeniu farmy, a jego synem Jove, który dorastał w nowocześniejszej atmosferze stolicy. Niespodziewanie młodzieniec zakochuje się w córce lokalnych farmerów, Jumie, a różnice wywodzące się z ich pochodzenia zupełnie tracą na znaczeniu. Zamknięta z natury dziewczyna jednak nie chce otworzyć swojego serca przed żadnym mężczyzną, aby uniknąć rozczarowania. Czy Jove uda się dotrzeć do Jumy i czy ona odwzajemni jego uczucie?

Sprawdź ofertę kanału NOVELAS+ w PROGRAMIE TV

Telenowela DZIKA MIŁOŚĆ jest emitowana o godz. 16:50 w NOVELAS+ i w Canal+ Online.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *